Strona główna / Aktualności / Odszedł Jerzy Zieliński

Odszedł Jerzy Zieliński

W środę, 12 kwietnia zmarł założyciel i wieloletni prezes Klubu HDK PCK „Lubonianka” – Jerzy Zieliński. Słynął nie tylko w naszym mieście ze swojego ogromnego zaangażowania dla społeczności w Luboniu i nie tylko. Zawsze bardzo mocno angażował się w akcje Polskiego Czerwonego Krzyża i wspierał je jak tylko mógł.

Msza Święta w intencji zmarłego Jerzego Zielińskiego odbyła się w sobotę, 15 kwietnia w kościele pw. św. Jana Pawła II, a po niej ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Żabikowie.

 

Jurku, klub bez Ciebie nie będzie już taki sam… Bardzo ubolewamy nad stratą… Niemniej jednak, czasem nie mamy wpływu na niektóre sytuacje, życie toczy się dalej. Teraz gdy nie ma Ciebie wśród nas będziemy kontynuować Twoją misję, misję klubu – pomoc drugiemu człowiekowi poprzez organizowanie i propagowanie krwiodawstwa. Bo pomaganie mamy we krwi! 

W niedzielę, 16 kwietnia odbędzie się akcja krwiodawstwa w Szkole Podstawowej nr 1 w Luboniu. Uczcijmy pamięć Jurka i pobijmy tym razem rekord donacji akcji!

Klub Honorowych Dawców Krwi „Lubonianka”

fot. Zb. Klubu Honorowych Dawców Krwi „Lubonianka”

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Uczestnicy jednej z poprzednich edycji biegu fot. Anna Strojna

Bieg Tropem Wilczym

W niedzielę, 3 marca w Lasku Majońskim przy ul. Armii Poznań 51 B Stowarzyszenie Odra-Niemen …

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *