Strona główna / Aktualności / Biznes lokalny

Biznes lokalny

Prezentujemy nowo otwarte w naszym mieście punkty o charakterze handlowo – usługowym oraz informujemy o zmianach w już istniejących. Zachęcamy jednocześnie do kontaktu osoby, które w przeciągu ostatnich trzech miesięcy otworzyły swoją firmę na terenie Lubonia i chciałyby poinformować Czytelników na łamach prasy lokalnej o zakresie świadczonych przez siebie usług.

Funkcjonujący wcześniej w pawilonie „Biedronki” przy ul. Sikorskiego 44 Salonik Prasowy został przeniesiony do ciągu handlowego przy ul. Sikorskiego 5 A. Oferuje się tu m.in. prasę, książki, czasopisma, papierosy, bilety komunikacji ZTM, doładowanie kart PEKA oraz telefonów. W saloniku, który jest czynny od pn. do pt. w godz. 8-18 oraz w soboty 8-15, znajduje się również Kolektura Lotto.

fot. Paweł Wolniewicz

 

Funkcjonujący wcześniej w CH Pajo przy ul. Żabikowskiej punkt usługowy Macieja Piotrowskiego został przeniesiony na ul. Puszkina 38 A (funkcjonuje tu także firma SAT-CLUB-TV). Punkt oferuje m.in. artykuły biurowe, artykuły komputerowe, druki akcydensowe, ksero, pieczątki, wizytówki, bindowanie i laminowanie dokumentów. Przyjmowane są tu również zakłady Lotto. Jest czynny od pon. do pt. w godz. 10-18 oraz w soboty 10-14.

fot. Paweł Wolniewicz

 

Przy ul. Sobieskiego 100A otwarto Pierogarnię u Galinki, gdzie oferowane są ręcznie robione pierogi, wyroby mrożone, domowe obiady (na miejscu lub na wynos). Zapraszamy od wtorku do niedzieli w godz. 11-18. Zamówienia składać można pod numerem telefonu 517 672 914

fot. Paulina Korytowska

Rafał Wojtyniak

Sprawdź również

Powiew zimy

W ostatni weekend listopada w naszym mieście powiało zimą.

Jubileusz firmy Balony Luboń. Konkurs dla Czytelników GL.

Już od 10 lat państwo Marzena i Arkadiusz z powodzeniem prowadzą firmę Balony Luboń przy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *