Strona główna / Aktualności / Karnawał w kowbojskim miasteczku

Karnawał w kowbojskim miasteczku

28 stycznia i 18 lutego w lubońskim kowbojskim miasteczku przy ul. Kwiatowej odbyła się zabawa karnawałowa.

Pośród scenerii Dzikiego Zachodu, w udekorowanym saloonie, przybyli goście mogli odpocząć albo potańczyć w rytm muzyki odtwarzanej przez kowboja DJ. Jack`a. Co niektórzy poprzez swój strój chcieli wtopić się w otoczenie. Nie zabrakło zabawnych konkurencji, chociażby takiej z piłeczką do tenisa stołowego i dobrej zabawy. Liczyło się poczucie humoru i swoboda, co z pewnością ułatwiło przybyłym nawiązywanie nowych znajomości. Sheriff i jego zastępca pilnowali w tym czasie porządku i dbali o bezpieczeństwo gości.

Naszym celem jest kultywowanie tradycji Dzikiego Zachodu i przekazywanie dalej historii naszego miasteczka. Jesteśmy zadowoleni, że obydwie imprezy przebiegły pozytywnie. Dziękujemy, że jesteście z nami śledząc nasze filmiki i zdjęcia oraz czytając relacje z wydarzeń w gazecie. Cieszymy się z miłych komentarzy, które zachęcają nas do organizowania kolejnych imprez. Już teraz zapraszamy więc wszystkich 18 marca o godz. 19 na „Karaoke z potańcówką i ogniskiem”. Muzyka: ogólna, country, szanty (piosenki żeglarskie). Zapisy: 602 751 318 (Dorota), 604 379 755 (kowboj Jack).

Grupa Taneczno-Westernowa – „Dallas Country” z Lubonia informuje o naborze do grupy tanecznej. Osoby zainteresowane mogą umówić się na spotkanie dzwoniąc pod numer tel. 604 379 755 (instruktor nauki tańca Jack).

Z kowbojskim pozdrowieniem

Sheriff Cordell

Zbigniew Henciel

Zabawa karnawałowa, która odbyła się z końcem stycznia w kowbojskim miasteczku fot. Zbigniew Henciel

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *