Strona główna / Aktualności / Andrzejki w Kowbojskim Miasteczku. Zaproszenie na Sylwestra.

Andrzejki w Kowbojskim Miasteczku. Zaproszenie na Sylwestra.

Spotkaliśmy się 25 listopada w lubońskim Kowbojskim Miasteczku przy ul. Kwiatowej 30 w gronie bliskich przyjaciół, osób, które są z nami podczas organizowanych przez nas wydarzeń oraz nowych gości, których obecność zawsze bardzo nas cieszy. 

Goście, którzy przekroczyli bramę miasteczka po raz pierwszy byli bardzo ciekawi miejsca, w jakim się znaleźli. Kowboje natychmiast zaprosili przybyłych do saloonu, gdzie miała miejsce zabawa andrzejkowa. Prowadzącym był DJ kowboj Jack. Wodzirej zachęcał wszystkich do wejścia na parkiet i wspólnej potańcówki, puszczając w tle popularne utwory muzyczne, znane i uwielbiane chyba przez każde pokolenie. Był też czas na naukę tańca country – chętnych nie brakowało. Ponadto prowadzący na prośbę danego interesanta składał wybranej osobie życzenia, dołączając do nich specjalnie dedykowany utwór muzyczny. Starał się on również urozmaicić zabawę poprzez organizowanie zabawnych konkurencji, do których należał choćby wyścig mustangów, polegający na tym, że panowie musieli na czworakach przewieźć na swoich plecach wybranki swego serca, dookoła ustawionego nieopodal słupka. Faworyci w tej konkurencji mogli cieszyć się zwycięstwem i odebrać symboliczne pamiątkowe nagrody. Do dyspozycji gości było także ognisko z grillem, gdzie każdy mógł przyrządzić swoje ulubione potrawy i ogrzać się. Jako gospodarze imprezy bardzo się cieszymy, że wszystko przebiegło zgodnie z planem i sprostaliśmy oczekiwaniom naszych gości.

 

Z saloonowym pozdrowieniem

Sheriff Cordell

Zbigniew Henciel

Na pierwszym planie Zbigniew Henciel (Sheriff) z Panią Patrycją – jedną z wielu uczestniczek zabawy andrzejkowej, która w listopadzie odbyła się w Kowbojskim Miasteczku    fot. Zbigniew Henciel

 

Goście przybyli na andrzejki do Kowbojskiego Miasteczka bawili się wyśmienicie   fot. Zbigniew Henciel

……………………………………………………….

Nie macie pomysłu na sylwestra? Spędźcie go razem z nami w Kowbojskim Miasteczku w Luboniu przy ul. Kwiatowej 30! Więcej informacji pod numerem tel.: 602 751 318.

 

Lubisz tańczyć? Spróbuj tańca country. Przyjdź na spotkanie grupy taneczno-westernowej „Dallas Country”. Instruktor tańca country – kowboj Jack tel.: 604 379 755.

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *