Strona główna / Aktualności / Spektakl iluzji w Bibliotece Miejskiej

Spektakl iluzji w Bibliotece Miejskiej

W niedzielę, 17 lipca o godz. 20 w powietrzu wyczuwalna będzie prawdziwa magia! Kameralną scenę Biblioteki Miejskiej w Luboniu wypełni duet iluzjonistów.

Po rozgrzewkowym spektaklu w rodzinnej miejscowości, gdzie publiczność bawiła się wybornie, dzieląc się znakomitymi recenzjami – nadszedł czas na trasę po Wielkopolsce!

Jako pierwszy na scenie wystąpi Michael Allen Iluzjonista – półfinalista 12. edycji popularnego telewizyjnego show „MamTalent!”, pasjonat Kostki Rubika, i człowiek, który potrafi zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Zachwyceni jurorzy telewizyjnego show powiedzieli „tak”, otwierając mu drzwi do spełniania marzeń i do kariery iluzjonisty. Predyspozycje, ogrom treningu, głowa pełna pomysłów i błyskotliwość, czynią go scenicznym rekinem, który żywi się emocjami i reakcjami widzów. A te od zaniemówienia, przez niedowierzanie i zachwyt, aż po salwy śmiechu i radości wypełniają jego pokazy.

Drugi występujący to Artysta przez duże „A” Prestidigitator Marcin Kaczmarek – podwójny rekordzista Guinnessa, laureat M1 Talent Show oraz uczestnik „MamTalent”. Pasjonat pięknych talii i ciepłych serc, człowiek, dla którego przebywanie wśród uroczych dam i dostojnych królów to codzienność. Nonszalancja, klasa i kunszt to cechy, które Marcin nabył podczas niemal 10-letniej przygody z iluzją.

Czas trwania spektaklu to 100 minut. Pula biletów ograniczona!

Michael Allen

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *