Strona główna / Aktualności / WAKACJE w DELI Park!
DELIpark

WAKACJE w DELI Park!

Specjalnie dla Państwa DELI Park udostępnia swoje tereny zielone oraz ścieżki spacerowe. O tej porze roku Park rozkwita i wygląda pięknie. Jest to miejsce, które bez wątpienia nadaje się do odpoczynku w ciepłe wakacyjne dni.

Można tu usiąść wśród kolorowych kwiatów, na trawie i rozkoszować się otaczającą przyrodą i śpiewem ptaków.

DELI Park - Park edukacyjno-rozrywkowy - tereny zielone

Spacer po DELI Parku to nie tylko możliwość podziwiania przyrody, ale też dla każdej osoby ciekawej świata, która może wybrać się na edukacyjny spacer dookoła świata. Miniaturowe budowle świata czy gigantyczne owady chronione w Wielkopolskim Parku Narodowym to atrakcje, które nas wyróżniają. Ponadto, czas można spędzić aktywnie, na przykład spacerując mostami podniebnej Eko-wioski zawieszonymi w koronach drzew.

DELI Park - Park edukacyjno-rozrywkowy

Ta część Parku dostarcza zawsze dużo wrażeń. Na najmłodszych czekają nasze kochane zwierzaki: osiołki, lemury, alpaki i owce. Dla każdego dziecka zewnętrzne place zabaw, dmuchane zamki oraz mini park linowy, będą nie lada gratką! W sąsiedztwie znajduje się również miejsce z atrakcjami, a mianowicie papugarnia ARA z kolorowymi ptakami.

Alpaka - Deli Park

Papuga Ara - Deli Park

DELI Park - lemury

Całodzienna zabawa może zmęczyć, dlatego na terenie działają DELI Cafe oraz DELI Bar gdzie każdy łasuch znajdzie coś dla siebie spośród bogatej oferty słodkości oraz dań obiadowych.

Całkiem dużo atrakcji, prawda? Dla tych, którzy chcieliby zostać z nami trochę dłużej przewidzieliśmy pakiety pobytowe z noclegiem w Hotelu Delicjusz i nielimitowanym wejściem na nasz teren!

Deli Park co roku przyciąga dzieci i dorosłych z całej Polski mamy więc nadzieję, że w te wakacje również tak będzie! Zachęcamy do tego, żeby wybrać się na wyjątkowy spacer po Deli Parku! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i niezwykłe przeżycia.

DELI Park, ul. Poznańska 1, Trzebaw

DELI Park - Park edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci i całej rodziny

DELI Park - Park edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci i całej rodziny

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *