Strona główna / Aktualności / Pyrek dla dzieci

Pyrek dla dzieci

Komisariat Policji w Luboniu zachęca do odwiedzania „Sierżanta Pyrka” w Internecie. Dzieci nie będą musiały czekać na spotkanie z sierżantem Pyrkiem w szkole czy na festynie. Teraz Pyrek czeka na dzieci codziennie, w Pyrkowej Krainie na stronie www.pyrek.pl

Portal „Sierżanta Pyrka” jest stroną dedykowaną uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Pyrek.pl to pierwszy w Polsce, innowacyjny serwis edukacyjny. Znajdują się w nim interaktywne gry i zabawy, wspierające rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny najmłodszych. Stronę Sierżanta Pyrka tworzą dzieci, w dziale Biblioteczka publikowane są opowiadania i wierszyki, autorstwa najmłodszych, których głównym bohaterem jest sierżant Pyrek. W Galerii natomiast znajduje się zbiór najciekawszych prac plastycznych, przesłanych przez dzieci.

Na stronie można znaleźć aktualne informacje o spotkaniach, wydarzeniach i konkursach z udziałem sierżanta Pyrka organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Główną ideą projektu jest przekazywanie treści edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Serdecznie zapraszamy dzieci w imieniu Sierżanta Pyrka do odwiedzania Pyrkowej Krainy.

KP Luboń

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *