Nowa Dacia Jogger

Stary Browar - wyprzedaże najlepszych marek


Berdychowski Volkswagen -  id5

Strona główna / Aktualności / Pyrek dla dzieci

Pyrek dla dzieci

Komisariat Policji w Luboniu zachęca do odwiedzania „Sierżanta Pyrka” w Internecie. Dzieci nie będą musiały czekać na spotkanie z sierżantem Pyrkiem w szkole czy na festynie. Teraz Pyrek czeka na dzieci codziennie, w Pyrkowej Krainie na stronie www.pyrek.pl

Portal „Sierżanta Pyrka” jest stroną dedykowaną uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom oświaty. Pyrek.pl to pierwszy w Polsce, innowacyjny serwis edukacyjny. Znajdują się w nim interaktywne gry i zabawy, wspierające rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny najmłodszych. Stronę Sierżanta Pyrka tworzą dzieci, w dziale Biblioteczka publikowane są opowiadania i wierszyki, autorstwa najmłodszych, których głównym bohaterem jest sierżant Pyrek. W Galerii natomiast znajduje się zbiór najciekawszych prac plastycznych, przesłanych przez dzieci.

Na stronie można znaleźć aktualne informacje o spotkaniach, wydarzeniach i konkursach z udziałem sierżanta Pyrka organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Główną ideą projektu jest przekazywanie treści edukacyjnych dotyczących bezpieczeństwa dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Serdecznie zapraszamy dzieci w imieniu Sierżanta Pyrka do odwiedzania Pyrkowej Krainy.

KP Luboń

Paweł Wolniewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.