Strona główna / Aktualności / Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Forum Lubońskie” przy współpracy z Miastem Luboń wydało w tym roku siódmy tom „Rocznika Historycznego Lubonia”, na który składają się zapisy, reportaże i opracowania zamknięte w siedmiu rozdziałach (łącznie 432 strony), mające wartość edukacyjną i realny wpływ na rozwój świadomości obywatelskiej, historycznej i kulturowej. Dla naszych Czytelników, którzy chcieliby zdobyć najnowsze wydanie periodyku przygotowaliśmy konkurs, który ogłosiliśmy na łamach wydania marcowego „GL” na s. 18.

Wystarczyło do dnia 15 kwietnia br. przesłać na adres mailowy redakcji odpowiedź na pytanie: Jak dokładnie brzmi nazwa rozdziału „Rocznika Historycznego Lubonia” (tom 7), nawiązująca do największej w historii Lubonia tragedii, podając w wiadomości swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy. Chodziło oczywiście o rozdział pod nazwą: „Wybuch dekstryny”.

Prawidłowej odpowiedzi udzielił pan Kamil Marek, któremu najnowszy tom „RHL” wręczył Prezes Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego „Forum Lubońskie” – Juliusz Malepszak. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy udanej lektury, a zainteresowanych kupnem najnowszego wydania periodyku zapraszamy do kontaktu z p. Juliuszem – tel.: 609 714 210. Egzemplarz książki dostępny jest również w formacie PDF na stronie internetowej www.forumlubonskie.pl w zakładce Wydawnictwa.

Oprac. Paulina Korytowska

Paulina Korytowska

Sprawdź również

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych

Dnia 1 czerwca (sobota) na zalewie „Kocie Doły” w Luboniu, Zarząd Koła PZW „Lubonianka” organizuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *