Strona główna / Aktualności / Trzy i pół dekady Zakładu Fotograficznego Państwa Krukowskich

Trzy i pół dekady Zakładu Fotograficznego Państwa Krukowskich

Przed Świętami Bożego Narodzenia minęła 35. rocznica działalności znanego i popularnego w Luboniu Zakładu Fotograficznego rodziny Krukowskich.

Zakład Fotograficzny został założony z inicjatywy Małgorzaty Krukowskiej 21 grudnia 1987 r. przy ulicy Poniatowskiego 26 w Luboniu. Przed rozpoczęciem własnej działalności Stefan i Małgorzata Krukowscy pracowali w Usługowej Spółdzielni Pracy Fotos w Poznaniu. Chcąc rozwijać swoje umiejętności i pasje, postanowili otworzyć swój własny zakład fotograficzny. W lutym 2009 r. zakład został przeniesiony na ulicę 11 Listopada 69, gdzie z powodzeniem funkcjonuje do dziś.

Po śmierci Stefana Krukowskiego w lipcu 2021 r. rodzina podjęła decyzję, aby kontynuować rodzinną tradycję i prowadzić zakład fotograficzny pod nazwą Studio Krukowscy-Bisaga. Wraz z Małgorzatą Krukowską Studio prowadzi jej młodsza córka Maja z zięciem – Bartoszem Bisagą. „W związku z wkroczeniem kolejnego pokolenia zaczęły się drobne zmiany polegające na rozbudowywaniu dotychczas oferowanych przez nas usług. Świetny przykład stanowią wprowadzone niedawno sesje świąteczne i rodzinne, które cieszą się dużą popularnością wśród nie tylko lubonian. Staramy się także współpracować z firmami, wykonując dla nich zdjęcia biznesowe i produktowe. Systematycznie staramy się również iść z duchem czasu, podglądamy fotograficzne trendy oraz modernizujemy wyposażenie naszego studia. Przy okazji naszego jubileuszu pozdrawiamy wszystkich Klientów studia, życząc szczęśliwego Nowego Roku” – powiedziała Małgorzata Krukowska.

Z okazji imponującego jubileuszu gratulujemy rodzinnemu Studio Krukowscy-Bisaga oraz życzymy powodzenia w prowadzeniu działalności na następne lata.

PAW

 

Foto. Zb. rodziny Krukowskich i Paweł Wolniewicz

Rafał Wojtyniak

Sprawdź również

Uczestnicy jednej z poprzednich edycji biegu fot. Anna Strojna

Bieg Tropem Wilczym

W niedzielę, 3 marca w Lasku Majońskim przy ul. Armii Poznań 51 B Stowarzyszenie Odra-Niemen …

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *