Strona główna / Aktualności / Marka premium w przystępnej cenie
Marcin Grzonka z Majster Plus w Luboniu
Marcin Grzonka z Majster Plus w Luboniu

Marka premium w przystępnej cenie

Dom jest naszą twierdzą, oazą spokoju i miejscem wypoczynku. Powinniśmy czuć się w nim swojsko i bezpiecznie, czyli krótko mówiąc – po prostu dobrze. Jak stworzyć dla siebie taki idealny kąt? – aby się tego dowiedzieć, zaprosiliśmy do rozmowy Pana Marcina Grzonkę, prowadzącego w Luboniu sklep należący do znanej i cenionej już przez wielu Klientów sieci Majster Plus.

Gazeta Lubońska: Panie Marcinie, dlaczego akurat marka Majster Plus? Proszę przybliżyć wszystkim czym się ona charakteryzuje i co wyróżnia ją spośród innych marek tego rodzaju dostępnych na rynku?

Marcin Grzonka: Do współpracy z marką Majster Plus przekonał nas przede wszystkim fakt, że za siecią tą stoi siła i mądrość Grupy Kapitałowej VOX – lidera na rynku wnętrzarskim w Polsce. Jako osoba z ponad 18-letnim doświadczeniem w branży wiem, że VOX i Majster Plus to synonimy jakości i trwałości oferowanych produktów. To także oryginalność oraz bogactwo dostępnych modeli i wzorów – w tym liczna reprezentacja marki własnej, niedostępnej u naszej konkurencji. W dodatku – w bardzo przystępnych cenach. Dzięki wsparciu udzielanemu nam przez Grupę VOX, możemy prężnie się rozwijać, co czyni nasz sklep konkurencyjnym na lokalnym rynku. W Polsce funkcjonuje obecnie blisko 120 sklepów tej sieci, a jeden spośród nich, w Luboniu, w końcu jest na wyciągnięcie ręki.

GL: Jak Pan uważa, czy oferta sieci sklepów Majster Plus, w tym również nowo otwartego punktu w Luboniu przy ul. Kościuszki 58, jest na tyle bogata, że każdy z powodzeniem znajdzie tutaj coś dla siebie?

MG: Z pewnością tak. Zapewniamy prawdopodobnie największy wybór tego typu produktów w regionie. W naszym sklepie dostępne są nie tylko produkty marki VOX i VILO, ale również szeroki asortyment produktów polskich i zagranicznych, znanych i renomowanych producentów, takich jak m.in. DRE, POL-SKONE, ERKADO, PORTA, KROO, EGGER, CLASSEN, oraz wielu innych. Zapewne z punktu widzenia konsumenta dodatkowym atutem jest szybki czas realizacji zamówienia, który nie przekracza w niektórych przypadkach nawet dwóch tygodni.

GL: A co dokładnie macie Państwo w swojej ofercie?

MG: Na pewno wymienić należy drzwi wewnętrzne, wejściowe i zewnętrzne, klamki, ościeżnice i pozostałe akcesoria potrzebne do ich montażu. Poza tym w ofercie mamy również panele podłogowe oraz podłogi naturalne czy winylowe, a także listwy przypodłogowe. Wśród paneli do wyboru mamy lamelowe, tapicerowane i ścienne. Dodatkowo wykonujemy również meble na wymiar i zajmujemy się aranżacją wnętrz.

GL: Ze względu na Pana doświadczenie zawodowe muszę zapytać wprost, co jest kluczem do sukcesu, czyli do tego, aby Klient był w pełni zadowolony, a w przyszłości ponownie dokonał zakupu?

MG: Bardzo istotna jak wiadomo jest wysoka jakość oferowanych produktów wykończenia wnętrz, ale przysłowiową „wisienkę na torcie” stanowi odpowiedni sposób podejścia do Klienta i poznanie jego oczekiwań (uśmiech). Specjalizujemy się więc w profesjonalnym doradztwie, świadczymy usługi pomiaru oraz wykonujemy fachowy montaż opatrzony certyfikatem. Nasz doświadczony zespół ds. obsługi Klienta nie tylko udzieli wsparcia przy wyborze produktu, ale zadba również o jego bezpieczny transport. Działamy w sposób kompleksowy, dbając o każdy szczegół. Kupując u nas Klient nie musi się niczym martwić, a może cieszyć się jedynie z efektu całej pracy. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego dla nas niż zadowolony Klient, którego marzenie o stworzeniu dla siebie idealnego wnętrza domu czy mieszkania się ziściło.

GL: Z tego co nam wiadomo, sklep Majster Plus otworzył Pan w drugiej połowie kwietnia. Czy w związku z tym dla Klientów Majster Plus przygotowano jakąś specjalną ofertę i czy chciałby Pan dodać coś na sam koniec?

MG: Tak…(chwila zastanowienia), tak się składa, że pomyśleliśmy i o tym. W związku z otwarciem sklepu, osoby, które zakupią u nas drzwi do końca maja liczyć mogą na ich montaż jedynie za symboliczną złotówkę. Ta i inne promocje dostępne są w naszym sklepie przy Kościuszki 58. Po więcej informacji zapraszamy oczywiście do nas, gdzie w każdej chwili obejrzeć można dostępną ekspozycję. Zachęcamy do składania wszelkich zapytań drogą mailową bądź telefoniczną.

GL: Dziękuję za udzielenie wyczerpujących informacji i poświęcony czas.
Wywiad przeprowadziła Paulina Korytowska

Majster Plus w Luboniu - dane adresowe

Wzory paneli podłogowych VOX
Wzory paneli podłogowych VOX
Wzory podłóg laminowanych
Wzory podłóg laminowanych
Bogactwo dostępnych modeli i wzorów
Bogactwo dostępnych modeli i wzorów
Marcin Grzonka z Majster Plus w Luboniu
Marcin Grzonka z Majster Plus w Luboniu
Wzory paneli podłogowych VOX
Wzory paneli podłogowych VOX
Logo Majster Plus w Luboniu
Logo Majster Plus w Luboniu

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Jeden komentarz

  1. Byłem, widziałem – naprawdę nowy, ładny sklep. I duża oferta w dobrej cenie. Obsługa też ok – a co najważniejsze, mają montaż 😉 Czekanie na drzwi jak wszędzie, ale podłogi mogłem mieć od ręki. Więc jestem zadowolony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *