Strona główna / Aktualności / Lutowy numer Gazety Lubońskiej już w sprzedaży

Lutowy numer Gazety Lubońskiej już w sprzedaży

Drodzy Czytelnicy, oddajemy w Państwa ręce kolejny numer Gazety Lubońskiej. Co miesiąc na jej łamach, nasz niezależny zespół stara się uskuteczniać dziennikarską misję, wnikliwie obserwując co się dzieje w naszej Małej Ojczyźnie. Dziękujemy bardzo za okazane nam przez Państwa wyrazy sympatii i życzliwości. Dziękujemy także za słowa krytyki i wszelkie uwagi, z których z życzliwością wyciągamy wnioski. Będąc tubą nagłaśniającą problemy lubonian, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom staramy się rozwijać obywatelskie społeczeństwo. Oczywiście zdajemy sobie sprawę i mamy świadomość, że bez Was Drodzy Czytelnicy nasze działania i nasza praca nie miałyby sensu. Tym bardziej dziękujemy za bliską z nami współpracę i wymianę korespondencji. Nasze łamy są zawsze dla Państwa otwarte. Zapraszamy do goszczenia na nich wszystkie środowiska, wszystkich lubonian, którym nie są obce sprawy naszego miasta. Podzielcie się prosimy spostrzeżeniami, uwagami, propozycjami, refleksją, informacją, ale również krytyką z innymi. Innymi słowy korzystajcie z możliwości wypowiedzenia się w naszym niezależnym periodyku.

Właśnie rozpoczęliśmy drugi miesiąc nowego roku. Pełni nadziei na lepsze jutro, z nowymi postanowieniami zastanawiamy się nad przyszłością. My postanowiliśmy, że chcemy być jeszcze bliżej Państwa. Wsłuchując się w głosy mieszkańców, kontynuując naszą służebną misję i pełniąc rolę rzecznika pragniemy ułatwiać rozwiązywanie lokalnych problemów. Nadal zależy nam by nasz miesięcznik był medium przepływu informacji o naszym mieście i środowisku, w którym jako wspólnota żyjemy. Bardzo liczymy na sygnały i impulsy, co nam ułatwi redagowanie „GL”. Przecież jesteśmy i będziemy dla Was!

Tradycyjnie w numerze znajdziecie Państwo wiele treści dotyczących różnych aspektów życia w naszym mieście. Polecamy artykuł o sukcesie mieszkającego w Luboniu bluesmana – Macieja Kręca, którego zeszłoroczny album został ogłoszony płytą roku. Rekomendujemy także felieton Przemysława Maćkowiaka dotyczący polskich kryptologów – pogromców Enigmy oraz wspomnienie o zmarłym w ubiegłym roku związanym z Luboniem Kapłanie-Sybiraku – śp. ks. kan. Romanie Pioterku. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi fotorelacjami, relacją z styczniowego grania Orkiestry WOŚP, oraz naszymi stałymi rubrykami (sondaż, kroniki służb mundurowych).

Redakcja „GL”

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *