Strona główna / Aktualności / Laurka dla MAMY: Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Dnia Mamy
"Laurka dla MAMY" z okazji Dnia Mamy

Laurka dla MAMY: Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Dnia Mamy

Zbliża się wyjątkowy czas, kiedy to wszyscy chcemy podziękować naszym ukochanym mamom za ich niezwykłą miłość i troskę. Ośrodek Kultury w Luboniu ogłosił konkurs plastyczny dla dzieci, który pozwoli im wyrazić swoje uczucia w niezwykle kreatywny sposób. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat do wzięcia udziału w konkursie pt. “Laurka dla MAMY”.

Regulamin konkursu jest prosty i ogólnie dostępny. Każdy uczestnik ma możliwość dostarczenia jednej pracy, wykonanej dowolną techniką plastyczną. Może to być rysunek, malunek, wycinanka, dekoracja z plasteliny, modeliny lub inne formy artystyczne).

Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz podać wiek. Następnie należy dostarczyć je do siedziby Ośrodka Kultury w Luboniu wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 25 maja 2023 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 26 maja na stronie internetowej www.oklubon.pl oraz na profilu Facebooka. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni, a wręczenie nagród odbędzie się 2 czerwca 2023 roku podczas specjalnej imprezy plenerowej z okazji “Dnia Dziecka”.

Po zakończeniu konkursu, prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, która potrwa do końca czerwca 2023 roku.

Prace zgłoszone do konkursu przechodzą na własność Organizatora, czyli Ośrodka Kultury w Luboniu. Jest to doskonała okazja dla młodych artystów do zaprezentowania swojego talentu oraz uczczenia swoich mam w wyjątkowy sposób.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie “Laurka dla MAMY” i do wykorzystania swojej kreatywności, aby wyrazić miłość i wdzięczność dla swoich mam poprzez sztukę plastyczną!

Regulamin i zgoda do pobrania tutaj.

"Laurka dla MAMY" z okazji Dnia Mamy
“Laurka dla MAMY” z okazji Dnia Mamy

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Nieprawdziwe zarzuty jednego z lubońskich KWW – banery w sądzie

Oświadczenie Komitetu Wyborczego Wyborców Forum Obywatelskiego Luboń W związku z wytoczonym przez pana Jakuba Jackowskiego …

Pamięć o Żołnierzach Wyklętych

W piątek 1 marca 2024 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji władze …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *