Strona główna / Aktualności / “Pchła Szachrajka” – Spektakl Teatru Muzycznego z Poznania w Ośrodku Kultury w Luboniu!
Spektakl Pchła Szachrajka - plakat

“Pchła Szachrajka” – Spektakl Teatru Muzycznego z Poznania w Ośrodku Kultury w Luboniu!

Spektakl teatralny “Pchła Szachrajka” w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego z Poznania już niedługo zawita do Ośrodka Kultury w Luboniu. To niezwykłe wydarzenie, które z pewnością zainteresuje zarówno najmłodszych, jak i starszych widzów.

Spektakl, inspirowany literaturą dziecięcą Jana Brzechwy, jest utrzymany w klimacie kabaretu dla dzieci. Przedstawienie zostało wzbogacone o piosenki znanych poznańskich kompozytorów, takich jak Andrzej Borowski i Michał Łaszewicz. Humor i dowcip – nie tylko słowny – są nieodłącznymi elementami tego spektaklu, który zapewni rozrywkę i uśmiech na twarzach wszystkich widzów.

W rolach głównych wystąpią utalentowani aktorzy, a w szczególności znakomita Lucyna Winkel, która wcieli się w postać tytułowej Pchły Szachrajki. Spektakl potrwa półtorej godziny i zapewni niezapomniane wrażenia wszystkim widzom w wieku od 3 do 103 lat.

Zaplanowano jedno wystąpienie, które odbędzie się 18 czerwca o godzinie 17:00. Miejsce spektaklu to Ośrodek Kultury w Luboniu, ul. Jana III Sobieskiego 97, 62-030 Luboń. Bilety ulgowe można nabyć za 20 zł, natomiast normalne bilety kosztują 30 zł. Można je zakupić w kasie Ośrodka Kultury w Luboniu.

“Pchła Szachrajka” to niezwykła okazja, aby spędzić wspaniałe chwile w gronie najbliższych, delektując się doskonałą rozrywką teatralną. Cała galeria postaci zwierzęcych i nie tylko będzie dostarczać niezapomnianych emocji. Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Kultury w Luboniu na ten niepowtarzalny spektakl, który przyniesie radość i uśmiech każdemu widzowi.

Spektakl Pchła Szachrajka - plakat

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Z życia Biblioteki Miejskiej

Zanikający Luboń – Gospodarstwo w Lasku

Na skutek ciągle postępującej urbanizacji w naszym mieście nie ma już wielu takich uroczych miejsc …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *