Wiosenne moda - Stary Browar

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Wyniki konkursu “Prezent pod choinkę!”

Wyniki konkursu “Prezent pod choinkę!”

Ogłaszamy wyniki zorganizowanego przez nas konkursu, opublikowanego na łamach numeru grudniowego „GL” oraz na naszym portalu www.gazeta-lubon.pl, pod nazwą „Prezent pod choinkę”.

W konkursie wzięły udział „skrzaty” w wieku od 4 do 12 lat. Aby otrzymać od Gwiazdora bon na zakup wymarzonych zabawek, gier czy materiałów edukacyjnych wystarczyło napisać do niego krótki kilkuzdaniowy list i zobrazować, co chciałoby się znaleźć pod choinką. Listy należało przesyłać na adres redakcji do dnia 22 grudnia.

Z wielką radością poniżej publikujemy najciekawsze, naszym zdaniem, prace wraz ze zdjęciem czworga szczęśliwych zwycięzców trzymających w rękach nagrody, którymi w tym roku były bony upominkowe na zakup akcesoriów o łącznej wartości 400 złotych, do zrealizowania w sklepie „Skrzat”. I miejsce zajęło rodzeństwo 11-letnia Martyna i jej 6-letni brat Hubert, II miejsce należało do 8-letniej Oliwii, natomiast na III stopniu podium stanęła 10-letnia Maja. Nagrody wręczyliśmy im osobiście w przeddzień Wigilii, aby każde dziecko mogło cieszyć się swoim prezentem w tym szczególnym czasie.

W spełnianiu dziecięcych marzeń tym razem pomogła nam nasza rodzima, lubońska firma „Skrzat świat zabawek kreatywnych” – największy w Luboniu sklep z zabawkami oraz artykułami papierniczymi, zlokalizowany w ogromnym dwupiętrowym budynku przy ul. Żabikowskiej 45 i oferujący ponad 30 tys. artykułów, które uczą i bawią!

(red.)

 

Luboń, 20.12.2021

Drogi Święty Mikołaju

W tym roku byłam bardzo grzeczna np. sprzątałam pokój i pomagałam rodzicom.

Na święta chciałabym dostać – zestaw farb olejnych, żeby namalować zachód słońca w Luboniu, nową książkę; Hotel Winterhouse; aby codziennie wieczorem przeczytać kilka rozdziałów i świąteczne naklejki na okna, żeby ozdobić pokój na święta.

To już wszystkie moje marzenia.

Pozdrawiam

Maja

 

Nie ma chyba lepszego prezentu dla rodzica, niż zobaczyć uśmiech na twarzy własnego dziecka, bo „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – Janusz Korczak. Od strony lewej stoją kolejno Hubert, Martyna, Oliwia i Maja  
fot. Zb. red.

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Umajone dni

28 maja przypada w tym roku Święto Zesłania Ducha Świętego czyli Pięćdziesiątnica, gdyż przypada w …

Dzień Rodziny w SP6 – fotorelacja

27 maja br. odbył się festyn rodzinny w Katolickiej Szkole Podstawowej nr 6 im. ks. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *