Strona główna / Aktualności / 23 Kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń

23 Kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń

Miejska Młodzieżowa Komisja Wyborcza zarejestrowała listę 23 kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Miasta Luboń.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń odbędą się w piątek, 8 kwietnia w godzinach 10-18. Obwody głosowania są tożsame z obwodami w Szkołach Podstawowych nr: 1, 2, 3, 4, 5 w Luboniu.

Poniżej prezentujemy kandydatów w wyborach do Młodziezowej Rady Miasta Luboń:

ANDROSIUK JERZY GRZEGORZ

Nazywam się Jerzy Androsiuk. Jestem uczniem klasy 8a w ZS w Luboniu. Jestem miłośnikiem kolei, lubię grać w piłkę nożną, głównie jako bramkarz, jak i w siatkówkę oraz jeździć na rowerze. Uczestniczę w różnych akcjach wolontariatu. Byłem członkiem samorządu szkolnego w roku szkolnym 2019/2020. Kandyduję do MRM Luboń, ponieważ chciałbym być głosem młodzieży w samorządzie. Czego możecie ode mnie oczekiwać? Godnego reprezentowania klasy, szkoły, a przede wszystkim całej młodzieży na szczeblu lubońskiego samorządu. Pomagania w realizacji pomysłów i projektów zgłaszanych przez lubońską młodzież oraz realizacji własnych pomysłów np. amatorskich turniejów sportowych oraz innych imprez skierowanych do młodzieży i akcji charytatywnych.

ASMAN MATEUSZ

W MRM Luboń będę postulować o lepszą jakość infrastruktury, promocję ruchu pieszo-rowerowego, zbior-komu i kolei w mieście oraz o uwzględnianie większej ilości drzew i pow. biologicznie czynnej na lubońskich ulicach i placach.

Razem z radą postaram się wspierać akcje społeczne i charytatywne oraz opiniować i wpływać na decyzje podejmowane w naszym mieście.

Przekażę wasze opinie i pomysły, poinformuje was o działaniach rady, pozostanę apolityczny i niezależny.

Poprę jedynie potrzebne ustawy, będę kierować się zdrowym rozsądkiem i waszym dobrem.

O mnie: Jestem uczniem Dwujęzycznego LO w Luboniu, a moje pasje to jazda na nartach, rowerze i wędrówki górskie. Jestem zainteresowany architekturą, urbanistyką, prehistorią i geopolityką. Nazywam się Mateusz Asman i proszę Cię o twój głos.

 

BAŁAŻYK ZUZANNA MARIA 

Nazywam się Zuzanna Maria Bałazyk, uczę się w technikum informatycznym w Poznaniu. Moimi zainteresowaniami są: politologia oraz informatyka. Jestem osobą bardzo energiczną, towarzyską i otwartą, dzięki czemu z łatwością nawiązuje kontakt z otoczeniem. Uwielbiam angażować się w różnego rodzaju społeczności. Jestem również Przewodniczącą Mojej Szkoły, gdzie aktywnie dbam o potrzeby uczniów. Swoją przyszłość ściśle wiążę z polityką Bardzo zależy mi na rozwoju Mojego miasta i zadowoleniu młodzieży.

BARTKOWIAK STANISŁAW PIOTR 

Chciałbym się przedstawić. Mam na imię Stanisław Bartkowiak mam 15 lat. Interesuje się motoryzacją, militariami, florystyką, zoologią i zaczynam psychologią. Uczę się w ósmej klasie w Szkole podstawowej nr 1 Luboniu.

Teraz napiszę, co zmieniłbym na lepsze w Luboniu. Na początek, utwardził bym wszystkie nieubite drogi betonem lub asfaltem, ewentualnie kostką brukową i naprawiłbym ubytki w jezdniach. Organizowałbym akcje sprzątania miasta, ponieważ w Luboniu jest wiele miejsc tego wymaga np. plaża miejska lub place zabaw. Przekształciłbym puste publiczne trawniki na łąki kwietne z domkami dla owadów, bo uważam, że jest to niezwykle istotne, aby dbać o ekologię. Oto są moje pomysły.

GODEK ALEKSANDRA MARIA

Mam na imię Aleksandra Godek mam 14 lat. Jestem przewodniczącą klasy i sekretarzem w samorządzie w Szkole Podstawowej nr 2 w Luboniu. Działam w ramach wolontariatu. Jestem fanką Marvela i Harrego Pottera. Lubię grać w koszykówkę i gotować. Chciałabym zorganizować kino plenerowe z filmami dla młodzieży, więcej zawodów sportowych i nie tylko, a także więcej atrakcji oraz warsztatów dla dzieci i młodzieży.

HĄCIA ZOFIA ANNA

Cześć! Jestem Zosia. Mam 14 lat i chodzę do Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Lubię podróżować i gotować oraz spędzać czas z przyjaciółmi. Aktywnie działam w samorządzie uczniowskim i wolontariacie szkolnym. Jako radna chciałabym stworzyć miejsce, w którym mogłaby się spotykać młodzież oraz zająć się organizacją imprez dla młodych ludzi.

KNAPIK MAJA

Nazywam się Maja Knapik i w bieżącym roku kandyduję do MRM. Jako uczennica ZS w Luboniu chciałabym godnie reprezentować swoją szkołę, jak i jej uczniów. Zależy mi na zaangażowaniu się młodzieży w politykę lokalną, a co za tym idzie umożliwienie jej działania i pomocy przy realizowaniu jej pomysłów. Moim zdaniem każdy z mieszkańców zasługuję na wysłuchanie i uczestnictwo w życiu miasta.

Interesuję się historią, polityką i sztuką (w szerokim jej pojęciu). Staram się rozwijać swoje pasje. Od czterech lat działam w środowisku harcerskim. Lubię uczestniczyć w dyskusjach, potrafię umiejętnie rozmawiać z ludźmi. Nie mogę się doczekać realizowania Waszych pomysłów!

 

KOBYLIŃSKI JAKUB

Dzień dobry. Nazywam się Jakub Kobyliński. Chodzę do Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Moimi pasjami są judo oraz wędkarstwo. Judo trenuję już od 8 lat. Jest to wspaniała dyscyplina sportowa, kształtująca nasz charakter. Moim marzeniem jest występ na olimpiadzie. Kiedy wędkuję, zapominam o wszystkich zmartwieniach. Mogę się wtedy zrelaksować i spędzić czas w otoczeniu natury. Bardzo bym chciał, aby w Luboniu odbywało się więcej imprez sportowych. Współpracując z lubońskimi szkołami, będę starać się organizować więcej tego typu wydarzeń. Cel, który sobie postawiłem, jest taki, abyśmy My młodzi ludzie mieli możliwości rozwijania Naszych zainteresowań oraz pasji.

KOWALEWSKA ZUZANNA

Nazywam się Zuzanna Kowalewska. Mam 14 lat i chodzę do Szkoły Podstawowej nr 5 w Luboniu. Interesuję się muzyką i gram na altówce. Marzę o tym, by Luboń był miejscem dla młodzieży, w którym zauważa się ich szczególne potrzeby. Chcę zorganizować więcej zawodów sportowych, konkursów artystycznych oraz działań, promujących ekologiczne postawy wśród mieszkańców. Co myślicie o „Targach Różności” w naszym mieście, czy wieczorach muzycznych, gdzie moglibyście wspólnie posłuchać Waszej ulubionej muzyki i podzielić się swoimi pasjami z innymi? Mam głowę pełną pomysłów.

Masz inne propozycje? Jestem na nie otwarta.

Twój głos ma moc. Zagłosuj na mnie!

KRZYSZTOŃ MARIA

Nazywam się Maria Krzysztoń mam 14 lat i uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu. Interesuję się literaturą i psychologią. Należę do 34. Lubońskiej Drużyny Starszoharcerskiej Draco. W Luboniu zasadziłabym więcej roślinności, zorganizowałabym akcje sprzątające, gdyż wiele miejsc tego wymaga, przystosowanie szkół do potrzeb osób niepełnosprawnych i wiele innych.

MACHAŁA MICHAŁ

Nazywam się Michał Machała. Mam 14 lat, chodzę do Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu, jestem harcerzem, działaczem w Samorządzie Szkolnym i wolontariuszem.

Chcę, żeby moja obecność w Młodzieżowej Radzie Miasta wniosła jak najwięcej dobrego. Moje obietnice to:

1.Sadzenie większej ilości drzew i kwiatów na Górce Papieskiej

2.Większa ilość wydarzeń kulturalnych

3.Więcej konkursów

4.Inwestycje w naszą Stellę

 

MATŁOKA KACPER PRZEMYSŁAW

Radny IV  i Przewodniczący V kadencji MRM. Organizowałem i brałem udział w licznych akcjach społecznych. W 2019 roku zostałem nominowany do Siewcy Roku. Od prawie 6 lat aktywnie działam na rzecz naszego miasta. Nawiązałem wiele współprac zewnętrznych z MRM. Licznie odwiedzałem Lubońskie szkoły, dzięki czemu możecie mnie stamtąd kojarzyć. Bardzo się cieszę, że mogę działać w naszym mieście. Liczę na kolejne udane akcje.

 

MOCYDLARZ OLIWIA ANNA

Cześć, jestem Oliwia, mam 14 lat i chodzę do Szkoły Podstawowej nr 3 w Luboniu. Interesuje się modą i dietetyką. W wolnych chwilach uwielbiam też rysować i czytać książki. Jestem osobą kreatywną, sumienną i bardzo kontaktową. Chciałabym zaangażować rówieśników w działania społeczne oraz pokazać, że młodzi ludzie również mają wpływ na to co się dzieje w naszym mieście.

NOWAKOWSKI SZYMON PIOTR

Jestem uczniem klasy ósmej Zespołu Szkół w Luboniu. To dzięki zaufaniu koleżanek i kolegów z tej szkoły zostałem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Od urodzenia mieszkam w Luboniu i czuję się z nim związany, dlatego kandyduję do Młodzieżowej Rady Miasta. Wolne chwile spędzam na czytaniu książek oraz na poświęcaniu się moim pasjom, między innymi geografii i lotnictwu. W Luboniu chciałbym zwiększyć integrację między szkołami poprzez wspólne miejskie gry terenowe, zawody sportowe czy konkursy przedmiotowe. Uważam, że zbudowanie skateparku w naszym mieście było dobrym krokiem – gdy zostanę wybrany, będę dążył do dalszego rozwoju infrastruktury i miejsc dla młodzieży.

 

SAŁATA OKTAWIA

Hejka, nazywam się Oktawia Sałata. Na co dzień uczęszczam do Zespołu Szkół Odzieżowych. W wolnym czasie lubię zwiedzać Polskę. Moje hobby to Straż Pożarna. Interesuje się autobusami i to właśnie z tym chciałabym wiązać przyszłość.

Mój plan na działanie w MRM to:  kontynuowanie akcji sprzątania naszego miasta, organizacja turniejów sportowych, dalsze szkolenie się i zdobywanie wiedzy w zakresie polityki, założenie w naszym mieście kącika do gry w bilarda, a przede wszystkim współpraca z młodzieżą i ich pomysłami.

 

SKORLIŃSKA PAULA

Nazywam się Paula Skorlińska i wkrótce opuszczam szkołę podstawową. Lubonianką zostanę jednak na zawsze. Pragnę, aby w naszym mieście wszystkim dobrze się żyło. Leży mi na sercu zachowanie czystego środowiska i chce w tym temacie zmobilizować młodzież i dorosłych. Chciałabym być głosem młodzieży.

 

SOBIERAJSKA WIKTORIA AMELIA

Cześć, jestem Wiktoria. Mam 13 lat, chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej nr.5 w Luboniu. Urodziłam się w Poznaniu, w 2019 roku przeprowadziłam się do Lubonia, z którego pochodzi moja mama.

Interesuję się tańcem, fotografią modą oraz ekologią. Jestem pracowita oraz rzetelna, chętnie pomagam innym, kiedy tego potrzebują. Szanuję wszystkich, niezależnie od ich światopoglądów. „Środowisko ponad wszystko” to moje motto. Dbam o naszą planetę, daję drugie życie przedmiotom i ubraniom.

Jestem kreatywna i systematyczna. Chciałabym mieć swój wkład w rozwój naszego miasta, wspomagać dorastającą młodzież. Losy naszych ukraińskich przyjaciół są w naszych rękach chcę stworzyć akcje „Starszy brat/starsza siostra”.

STANDO JAGNA

Cześć! Jestem Jagna, mam 14 lat i na co dzień uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 2 w Luboniu. Przez większość swojego życia miałam wiele zainteresowań. Tańczyłam, grałam w badmintona, rysowałam czy uprawiałam sztuki walki. Teraz w wolnym czasie uwielbiam czytać książki, dbać o rośliny i spędzać czas z przyjaciółmi. Do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń chciałabym dołączyć ponieważ mam dużo pomysłów które chce spożytkować oraz aby zdobyć nowe doświadczenia.

STANDO JAGODA

Cześć! Nazywam się Jagoda Stando, mam czternaście lat i chodzę do ósmej klasy w Szkole Podstawowej nr. 2 w Luboniu. Uogólniając, interesuje się aktorstwem i reżyserią, historią i literaturą. Mam kota! Chodzę do 34. LDSH “Draco”, a zarazem jestem przyboczną w 25 LGZ “Ogniste Orlęta”. Uwielbiam komunikować się z ludźmi, wymieniać poglądami i opiniami, uczyć się od innych. Nie boję się “wkładać kij w mrowisko”. Chcę to wykorzystać, aby rozmawiać z moimi rówieśnikami, wysłuchiwać ich potrzeb, a raczej Waszych potrzeb. Pragnę być kimś, kto działa. Kimś, kto próbuje. Nie chcę przedstawiać jeszcze moich pomysłów, najpierw chciałabym Was wysłuchać. Liczę na Wasze wsparcie!

STRYKOWSKI MICHAŁ

Jestem Michał Strykowski i mam 16 lat.

Obecnie jestem członkiem V kadencji MRM i postanowiłem kandydować do kolejnej, aby nadal aktywnie działać.

Jestem również przewodniczącym samorządu uczniowskiego ZSŁ w Poznaniu, w którym aktywnie działam oraz koordynuje wiele akcji takich jak np. Maraton pisania listów, promocja szkoły czy turnieje sportowe.

Ważne jest dla mnie również pomaganie innym oraz aktywny udział w działaniach wolontariatu.

W MRM chciałbym nadal angażować się w wiele rozmaitych akcji oraz działać na rzecz innych.

TARENT FELIKS

Jestem osobą otwartą. Lubię kontakt z ludźmi. Chcę działać na rzecz młodzieży w Luboniu. Znajomi zgłaszają mi wiele pomysłów, a główne z nich to: wprowadzenie do użytku hulajnóg elektrycznych, zwiększenie ilości zieleni i miejsc do spotkań w mniejszych grupach (małe skwery z ławeczkami) oraz stworzenie aplikacji do zgłaszania pomysłów i problemów dotyczących młodzieży w Luboniu. Uczęszczam do klasy o profilu informatycznym w technikum ZSE nr 2 w Poznaniu. Interesuje się informatyką, cyberbezpieczeństwem oraz geopolityką. Konsekwentnie realizuje cele i marzenia krótko i długoterminowe. Odpoczywam spotykając się z bliskimi osobami, zgłębiając wiedzę o otaczającym mnie środowisku oraz uprawiając rekreację.

TKACZ OLIWIA

Hejka nazywam się Oliwia, mam 14 lat. Uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 2 w Luboniu.

W wolnych chwilach oglądam anime, również czytam książki, w przyszłości pragnę wydać swoją książkę. Jestem odpowiedzialna oraz zawsze staram się wywiązywać z powierzonych mi zadań. Chciałabym, aby nasze wspaniałe miasto zmieniło się na jeszcze bardziej cudowne niż jest obecnie.

WIECZOREK MARCIN ALAN 

Nazywam się Marcin Wieczorek. Interesuje się historią i polityką oraz lubię podejmować nowe wyzwania. Jestem osobą kontaktową i dlatego nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów oraz z wykonywaniem powierzonych zadań. Chcę dołączyć po raz trzeci do Młodzieżowej Rady Miasta, żeby aktywnie działać na rzecz Lubonia.

 

 

Na podstawie informacji uzyskanych od Miejskiej Młodzieżowej Komisji Wyborczej (PAW)

 

 

OBWIESZCZENIE

Na podstawie par. 4 ordynacji wyborczej do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń (Uchwała nr XXXIX/304/2021 Rady Miasta Luboń z dnia z dnia 25
listopada 2021 r. i Uchwała XLI/323/2022 z dnia 13 stycznia 2022 r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Miasta Luboń i nadania jej statutu)
podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych w
Luboniu w celu przeprowadzenia głosowania w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Luboń zarządzonych na dzień 8 kwietnia 2022 r.
Nr
obwodu

Granice obwodu głosowania Siedziba Obwodowej Komisji
Wyborczej

1
Agrestowa, Cmentarna, Czeremchowa, Boczna, Michała Drzymały,
Galla Anonima, Graniczna, Jaworowa, Jesienna, Jodłowa, Kanonierów,
Hugona Kołłątaja od Poniatowskiego do 11 Listopada (bez ul.11
Listopada), Korczaka, Tadeusza Kościuszki od nr 41, Krucza,
Leszczynowa, Leśmiana, Lipowa, Nad Żabinką, Niezłomnych,
Olszynowa, Plac Edmunda Bojanowskiego, Pogodna, Józefa
Poniatowskiego, Północna, Przejazd, Przy Autostradzie, Tadeusza
Rejtana, Różana, Samotna, Henryka Sienkiewicza, Gen.Władysława
Sikorskiego, Skowronkowa, Sowia, Szafirowa, Szkolna od
Poniatowskiego do 11 Listopada (bez ul. 11 Listopada), Tomiaka,
Wiosenna, Zielona, Złota, Traugutta od nr 21

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. J. Poniatowskiego 16

2
Aleja Jana Pawła II numery 3, 5, 7, 9, 10A,13, 14, 15, 15 A, 15 B, 16,
18, Władysława Broniewskiego, Łącznik, Mieczysława Karłowicza,
Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Kopernika, Tadeusza
Kościuszki od nr 1 do nr 40, Karola Kurpińskiego,11 Listopada od nr 1
do nr 28, Adama Mickiewicza, Andrzeja Mizerki, Norwida, Osiedlowa,
Jana Ignacego Paderewskiego, Powstańców Wielkopolskich od nr 37
(nieparzyste), Powstańców Wielkopolskich od nr 42 (parzyste),
Kazimierza Pułaskiego powyżej nr 28 (bez nr 28), Juliusza Słowackiego,
Karola Szymanowskiego, Szymborskiej, Świerczewska, Unijna,
Wschodnia numery 1-19, 21, 22, 22 A-I, 23, 23A, 24, 25, Źródlana,
Żabikowska od nr 7 nieparzyste do końca oraz od nr 16 parzyste do
końca

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Żabikowska 40

3
Aleja Jana Pawła II nr 17, 19, 20, Armii Poznań od nr 2 do nr 78,Armii
Poznań od nr 1 do 49a, Andersena, Asnyka, Batorego, Jana Brzechwy,
Cegielskiego, Fryderyka Chopina, Cicha, Augusta Cieszkowskiego,
Chudzickiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Dębiecka,
Dożynkowa,Dworcowa od nr 1 do nr 20a, Faustmana, Jachtowa,
Władysława Jagiełły, Konarzewskiego, Marii Konopnickiej, Kościelna,
Krańcowa, Ignacego Krasickiego, Krótka, Ks. Nogali, Ks. Streicha,
Lemańskiego, 3 Maja, Jana Matejki, Nad Strumykiem, Nad Wartą,
Gabriela Narutowicza, Niepodległości, Stefana Okrzei, Plac
Medalistów, Południowa, Powstańców Wlkp. od nr 1 do nr 35,
Powstańców Wlkp. od nr 2 do nr 40, Przemysłowa, Pułaskiego od nr 28
do ul. Okrzei, Aleksandra Puszkina, Cyryla Ratajskiego, Rivoliego,
Reymonta, Rzeczna, Piotra Skargi, Słoneczna, Spadzista, Strumykowa,
Juliana Tuwima, Józefa Thomasa, Wschodnia nr 26, 27 A-D, 28, 29A-B,
Ziemniaczana, Żeglarska, Stefana Żeromskiego, Prusa, Kornela
Makuszyńskiego, Zakątek, Fabryczna od ulicy Kopernika (bez ulicy
Kopernika) do ulicy Dworcowej, Chudzickiego, Czesława Miłosza,
Antoniego Marcinkowskiego, Kajakowa.

Szkoła Podstawowa nr 3
ul. J.H. Dąbrowskiego 2a

4
Akacjowa, Armii Poznań od nr 80 do nr 130, Armii Poznań od nr 51 do
nr 129, Azaliowa, Bratkowa, Bluszczowa, Chabrowa, Chemików,
Czajcza, Dojazdowa, Dolna, Dworcowa od nr 23 do 50, Fabryczna od
ulicy Sobieskiego do ulicy Kopernika (bez ulicy Kopernika), Fiołkowa,
Frezjowa, Grodzka, Grzybowa, Jęczmienna, Juranda, Kalinowa,
Kasztanowa, Kasztelańska, Kolonia PZNF, Konwaliowa, Kręta,

Szkoła Podstawowa nr 4
ul. 1 Maja 10

Kurowskiego, Kwiatowa, Leśna, Liliowa, Łączna, Łąkowa,
Maciejkowa, Magazynowa, 1 Maja, Makowa, Malinowa, Malwowa,
Romana Maya, Modrakowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Nowa,
Ogrodowa, Oliwkowa, Owsiana, Wysoka od nr 2 do nr 20, Parkowa,
Piaskowa, Platanowa, Podgórna, Polna, Poznańska, Pszenna, Franciszka
Ratajczaka, Rumiankowa, Wandy Rutkiewicz, Rydla, Siostry Faustyny,
Skośna, Słonecznikowa, Jana III Sobieskiego od nr 20 do nr 142,
Spokojna, Sporna, Starorzeczna, Stawna, Stolarska, Targowa,
Topolowa, Warzywna, Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Wiejska,
Wierzbowa, Wodna, Żytnia, Gryczana, Cyklamenowa, Krokusowa,
Stokrotkowa

5
Brzoskwiniowa, Brzozowa, Karola Buczka, Bukowa, Bursztynowa,
Czereśniowa, Dębowa, Długa, Fabianowska, Górna, Gruszkowa,
Harcerska, Janowa Dolina, Jaśminowa, Jana Kasprowicza, Marcina
Kasprzaka, Klonowa, Hugona Kołłątaja od 11 Listopada do Wojska
Polskiego, Komornicka, Kujawska, Limbowa, 11 Listopada od nr 30,
Małopolska, Miodowa, Morelowa, Nowiny, Owocowa, Orzechowa,
Pomorska, Poprzeczna, Przesmyk, Przyjazna, Mikołaja Reja, Skromna,
Ludwika Solskiego, Stanisława Staszica, Studzienna, Szkolna od 11
Listopada do Długiej, Szreniawska, Śliwkowa, Świętokrzyska,
Traugutta od nr 1 do 20, Urocza, Wczasowa, Westerplatte, Wielkopolska,
Wirowska, Wiśniowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta,
Żabikowska od nr 1 do 6 (parzyste i nieparzyste) oraz od nr 8 do 12
(parzyste), Górna, Mokra, Wysoka od nr 21 do nr 43, Piękna, Podlaska,
Sobieskiego od nr 1 do nr 19, Świerkowa, Miła, Warmińska, Mazurska

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. H. Kołłątaja 1

Głosowanie odbywa się w lokalu obwodowej komisji wyborczej, bez przerwy, między godziną 10.00 a 18.00
BURMISTRZ MIASTA LUBOŃ

 

Maciej Splisgart

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *