Strona główna / Aktualności / Nowe skrzynki na korespondencję

Nowe skrzynki na korespondencję

W maju zakupiliśmy kolejne skrzynki na listy od Was, z których pierwsza przymocowana została do ściany budynku sklepu wędkarskiego przy ul. Armii Poznań 103, natomiast druga założona na płocie przy posesji należącej do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Żabikowie.

W tej chwili jesteśmy w posiadaniu łącznie pięciu skrzynek na listy, rozmieszczonych w różnych rejonach naszego miasta, tak aby każdy mógł mieć do nich swobodny dostęp (zwłaszcza osoby starsze i schorowane). Pozostałe trzy skrzynki na listy powieszone są w sklepach „Społem” kolejno przy ul. Streicha, ul. Sobieskiego i ul. Kościuszki. Każda z nich oznaczona została specjalną odblaskową naklejką z naszym logo, numerem kontaktowym i adresem www. Opróżniamy je systematycznie, z początkiem każdego miesiąca. Oczekujemy więc na wiadomości i sygnały od Was – wystarczy, że napiszecie list odręcznie i wrzucicie go do naszej specjalnej skrzynki (prosimy pamiętać jedynie o podaniu w liście swoich danych takich jak imię, nazwisko, telefon, które pozostaną jedynie do wglądu redakcji).

(red.)

Skrzynka na listy od Czytelników założona w Lasku przy ul. Armii Poznań na ścianie budynku sklepu wędkarskiego
fot. Rafał Wojtyniak
Skrzynka na listy od Czytelników powieszona na płocie przy posesji należącej do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Żabikowie
fot. Rafał Wojtyniak

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Spotkanie autorskie z ambasadorem

W piątkowy wieczór, 23 lutego 2024 r. w gościnnych murach Ośrodka Kultury w Luboniu odbyło się spotkanie …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *