Strona główna / Aktualności / Zakupione z myślą o naszych czytelnikach

Zakupione z myślą o naszych czytelnikach

Wraz z numerem marcowym „Gazety Lubońskiej”, pojawiły się w niektórych punktach prowadzących sprzedaż naszego miesięcznika, nowe, oklejone naszym logo, estetycznie wyglądające i zarazem funkcjonalne stojaki na nasze gazety. Wszystko po to, abyśmy byli dla Was jeszcze bardziej dostępni. Wyrażamy nadzieję, że również i Wam przypadną one do gustu!

Prócz tego zakupiliśmy także kilka skrzynek na listy od naszych czytelników. Oznaczone one zostały specjalną odblaskową naklejką z naszym logo, numerem kontaktowym i adresem www. Dążymy do tego, aby sposób kontaktu z nami, dla wszystkich naszych czytelników był przede wszystkim szybki i prosty. Oczekujemy więc na wiadomości i sygnały od Was. Podzielcie się z nami swoimi uwagami i refleksjami, również tymi o charakterze krytycznym. Wystarczy napisać do nas list ręcznie i wrzucić go do naszej specjalnej skrzynki (prosimy jednak pamiętać o podaniu w liście swoich danych takich jak imię, nazwisko, telefon, które pozostaną jedynie do wglądu redakcji).

Skrzynki na listy już wkrótce zostaną powieszone w różnych lokalizacjach na terenie miasta Luboń. Pierwsza z nich pojawiła się na ścianie na wejściu do sklepu Społem przy ul. Kościuszki. Skrzyneczki będziemy opróżniać systematycznie, zawsze z początkiem każdego miesiąca, starając się szybko odpowiadać na Wasze zgłoszenia. Zachęcamy więc do kontaktu!

(red.)

Zamówione przez nas skrzynki na listy od czytelników i stojaczki na gazety
Stojaczek na gazety w punkcie Mediastar (Netto)
Stojaczek na gazety w Żabce przy ul. Dworcowej
Dzięki stojakowi widoczne dla czytelników stały się także gazety w Chacie Polskiej przy ul. 11 Listopada
Estetycznie wyglądające stojaczki pojawiły się również w sklepie Żabka przy ul. Sobieskiego (C.H. Venus)
Pierwsza skrzyneczka na listy od czytelników zamontowana w sklepie Społem przy ul. Kościuszki
A to już nasz miesięcznik świetnie prezentujący się w rękach Pań ze sklepu Piotr i Paweł

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *