Strona główna / Aktualności / Ośrodek Kultury zaprasza

Ośrodek Kultury zaprasza

Niezmiernie nam miło zaprosić Państwa na pierwszy w tym roku spektakl teatralny w Ośrodku Kultury w Luboniu przy ul. Sobieskiego 97. Spektakl „Tylko spokojnie” w wykonaniu artystów z Fabryki Sztuki odbędzie się w sobotę, 13 marca o godzinie 18, oczywiście z zachowaniem norm reżimu sanitarnego. Na przedstawieniu obowiązują maseczki. Bilety w cenie 30 zł/ os. do kupienia w Ośrodku Kultury w Luboniu.

Serdecznie zapraszamy! Już nie możemy się doczekać.

 

TYLKO SPOKOJNIE!

Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemią, męczącą i kiepsko płatną pracą, rodziną i sąsiadami. Stresuje nas codzienność. A gdyby tak popatrzeć na wszystko innymi oczami? Wiadomo, że na masochistów czekają w życiu same dobre rzeczy, ale nie musimy ich do końca naśladować!

A od takiego sposobu myślenia, już tylko krok do naszego programu. Ostatecznie czy nie można pobyć ze sobą kilka kwadransów na luzie? Tak zwyczajnie, z uśmiechem na sercu i na twarzy? A co to, żyjemy za karę? Spokojnie! Więc powiedzieliśmy sobie, że właśnie na taki wieczór Państwa i sami siebie zapraszamy. Śmieszny, pogodny i pompujący dobrą energię. Będą kłopoty damsko-męskie i małżeńskie, tak zwane normalne życie i życie nienormalne – pandemicznego artysty, no i piosenki. Różne, może nie tylko wyłącznie śmieszne. Także coś do wspólnej z Państwem zabawy. Wszystko z pomocą świetnych autorów i kompozytorów. Mało? A skąd! Tylko spokojnie!

Czas trwania spektaklu: 70 minut

(OK)

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *