Nowa Dacia Jogger

Stary Browar - wyprzedaże najlepszych marek


Berdychowski Volkswagen -  id5

Strona główna / Aktualności / Konkurs dla Pań!

Konkurs dla Pań!

Z okazji Dnia Kobiet, z myślą o płci pięknej zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodą główną jest dowolny, wybrany przez Czytelniczkę (spośród poszczególnych zabiegów do wyboru) zabieg w Instytucie Kosmetologii Estetycznej Zelen w Luboniu. Wystarczy w sposób ciekawy, zaskakujący czy zabawny odpowiedzieć (w trzech zdaniach) na pytanie: „Czego pragną kobiety?”, polubić nasz profil na FB, a następnie udostępnić ten post dalej.

Drogie Panie, odpowiedzi prosimy przesyłać w formie prywatnej wiadomości poprzez portal społecznościowy FB do dnia 18 marca, z dopiskiem „Zelen – konkurs z okazji Dnia Kobiet”, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Najciekawsze propozycje wraz z informacją, kogo nagrodziliśmy, opublikujemy na naszym fanpage’u na FB oraz w papierowym, kwietniowym wydaniu „GL”.

Instytut Kosmetologii Estetycznej Zelen mieści się przy ul. Sikorskiego 9. W gabinecie wykonywane są zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej m.in.: oxybrazja, oczyszczanie wodorowe, mikrodermabrazja, mezoterapia, peelingi chemiczne, peeling węglowy, endermologia, pielęgnacja oprawy oka, manicure. Szczegóły oferty znajdziemy na stronie internetowej www.zelen.pl.

Paulina Korytowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.