Strona główna / Aktualności / Konkurs dla Pań!

Konkurs dla Pań!

Z okazji Dnia Kobiet, z myślą o płci pięknej zorganizowaliśmy konkurs, w którym nagrodą główną jest dowolny, wybrany przez Czytelniczkę (spośród poszczególnych zabiegów do wyboru) zabieg w Instytucie Kosmetologii Estetycznej Zelen w Luboniu. Wystarczy w sposób ciekawy, zaskakujący czy zabawny odpowiedzieć (w trzech zdaniach) na pytanie: „Czego pragną kobiety?”, polubić nasz profil na FB, a następnie udostępnić ten post dalej.

Drogie Panie, odpowiedzi prosimy przesyłać w formie prywatnej wiadomości poprzez portal społecznościowy FB do dnia 18 marca, z dopiskiem „Zelen – konkurs z okazji Dnia Kobiet”, w treści podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Najciekawsze propozycje wraz z informacją, kogo nagrodziliśmy, opublikujemy na naszym fanpage’u na FB oraz w papierowym, kwietniowym wydaniu „GL”.

Instytut Kosmetologii Estetycznej Zelen mieści się przy ul. Sikorskiego 9. W gabinecie wykonywane są zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej m.in.: oxybrazja, oczyszczanie wodorowe, mikrodermabrazja, mezoterapia, peelingi chemiczne, peeling węglowy, endermologia, pielęgnacja oprawy oka, manicure. Szczegóły oferty znajdziemy na stronie internetowej www.zelen.pl.

Paulina Korytowska

Sprawdź również

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Zawody wędkarskie dla dzieci i dorosłych

Dnia 1 czerwca (sobota) na zalewie „Kocie Doły” w Luboniu, Zarząd Koła PZW „Lubonianka” organizuje …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *