Strona główna / Aktualności / „Ideał kobiety widziany oczami mężczyzny” – konkurs z okazji Dnia Kobiet

„Ideał kobiety widziany oczami mężczyzny” – konkurs z okazji Dnia Kobiet

Przed dwoma laty organizując konkurs z myślą o Dniu Kobiet, zapytaliśmy panie wprost „Czego pragną?”. Tym razem pytanie konkursowe: „Jak wygląda ideał kobiety widziany oczami mężczyzny” kierowane do pań wydaje się o tyle trudniejsze, że teraz to „ona” musi wczuć się w „jego” tok myślenia, odpowiadając tak naprawdę na pytanie, jakie cechy u kobiet mężczyźni cenią sobie najbardziej. Konkurs stanowi w prosty sposób nawiązanie do sondy, którą przeprowadziliśmy wśród płci przeciwnej (https://www.gazeta-lubon.pl/2023/sonda-na-dzien-kobiet-2/) 

Część najciekawszych odpowiedzi opublikujemy w wydaniu kwietniowym „Gazety Lubońskiej”. Spośród nich wyróżnimy trzy najbardziej barwne, zaskakujące czy zabawne (ujęte w kilku zdaniach), których autorki nagrodzimy voucherami podarunkowymi do Studia Figura Wiry mieszczącego się przy ul. Komornickiej 89, będącego zarazem sponsorem nagród.

Studio Figura Wiry to globalny koncept modelowania sylwetki, tworzący najbardziej kompleksowy model gabinetu fitness/wellness, zapewniający usługi z zakresu dietetyki, kosmetologii estetycznej, masażu kobido, endermologii, liposukcji, depilacji laserowej i wielu innych. W strefie fitness mieszczą się stacje treningowe o szerokim spektrum działania, które pomogą wymodelować i wyszczuplić ciało, ale jednocześnie zadbają o skórę, ujędrniając ją oraz zagęszczając. W strefie wellness do Państwa dyspozycji będą nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób także zadbają o ciało oraz skórę, likwidując obrzęki czy cellulit, pomagając zgubić zbędne centymetry oraz oddziaływując pielęgnacyjnie. W Studio Figura Wiry z pewnością poczuje się unikalną atmosferę, o którą zadba wykwalifikowany personel.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy przesyłać pocztą tradycyjną na adres: Redakcja Gazety Lubońskiej, ul. Wawrzyniaka 9, 62-050 Mosina, drogą mailową na adres redakcja@gazeta-lubon.pl lub w wiadomości prywatnej poprzez nasz profil na Fb do dnia 26 marca, z dopiskiem „Ideał kobiety widziany oczami mężczyzny”, w treści podając również swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Zdjęcia laureatek wraz z ich wypowiedziami opublikujemy na naszym fanpage’u na Fb, portalu informacyjnym www.gazeta-lubon.pl oraz w papierowym, kwietniowym wydaniu „GL”.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi z końcem marca.

Paulina Korytowska

Nagrodami w konkursie organizowanym z okazji Dnia Kobiet są trzy vouchery podarunkowe do Studia Figura Wiry      fot. Zb. Studia Figura Wiry

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Podsumowanie działań referatu profilaktyki Straży Miejskiej w Luboniu

„Jesteśmy i działamy dla was” to zadanie, które realizujemy już od ponad czterech lat, mając …

Wędrowanie z plecakiem pełnym dobra

Życie prowadzi każdego z nas różnymi ścieżkami. Lubonianin Paweł Zaremba postanowił swoją życiową wędrówkę połączyć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *