Strona główna / Aktualności / Dwie marcowe porażki w 1 lidze kobiet

Dwie marcowe porażki w 1 lidze kobiet

Zawsze każda seria ma swój koniec. Po udanym lutym, w którym zawodniczki LKTS Luvena Luboń wywalczyły cztery punkty w dwóch meczach, tym razem w dwóch marcowych spotkaniach nie zdobyły żadnego punktu. 

W sobotę, 2 marca zawodniczki LKTS Luvena Luboń udały się do Olsztyna na mecz z miejscowym English Perfect KS AZS UWM. Zawodniczki z Olsztyna są liderkami z kompletem punktów i pewnie zmierzają do ekstraklasy. Mecz zakończył się ich zwycięstwem 7 do 3, a punkty dla LKTS-u wywalczyły: Anita Chudy, Joanna Spychała i w grze podwójnej Julia Furman i Anita Chudy.

Zajmujące 10. miejsce w 1 lidze kobiet lubonianki, w sobotę 16 marca, podejmowały w sali Luvena sąsiadujące w tabeli UKS Dojlidy II Białystok. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gospodyń, które objęły prowadzenie 2 do 0. Punkty zdobyły: Julia Furman i Anita Chudy. W kolejnej rundzie singli dwa zwycięstwa odniosły tenisistki z Białegostoku. Przed deblami w meczu był wynik 2 do 2. Niestety dwa deble przegrane 3 do 2 w setach wyniosły gości na prowadzenie 4 do 2. W ostatniej rundzie gier pojedynczych zwycięstwo odniosła tylko Julia Furman, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem UKS Dojlidy II Białystok 7 do 3. Do zakończenia pierwszej rundy pozostały trzy spotkania, w których trzeba szukać punktów.

W ostatnim meczu rundy zasadniczej zawodniczki LKTS Luvena Luboń, w sobotę 13 kwietnia, w sali Luvena podejmować będą zajmujący 9. miejsce w tabeli zespół Energa Manekin Toruń. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania zawodniczek z Lubonia.

Piotr Ciszak

Od lewej: Julia Gładysz, Julia Furman, Natalia Piechota, Joanna Spychała i Anita Chudy fot. Zb. LKTS

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dyżury radnych RML w kwietniu

W I i III poniedziałek miesiąca od godz. 16 do 18 we wszystkich rejonach Lubonia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *