Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Wyniki konkursu zorganizowanego z okazji „Dnia Kobiet”

Wyniki konkursu zorganizowanego z okazji „Dnia Kobiet”

Tegoroczne pytanie konkursowe brzmiało: „Jak wygląda ideał kobiety widziany oczami mężczyzny?”. Autorki trzech najbardziej trafnych i zarazem zaskakujących odpowiedzi nagrodziliśmy voucherami podarunkowymi do Studia Figura Wiry mieszczącego się przy ul. Komornickiej 89, będącego zarazem sponsorem nagród.

Studio Figura Wiry to globalny koncept modelowania sylwetki, tworzący najbardziej kompleksowy model gabinetu fitness/wellness, zapewniający usługi z zakresu dietetyki, kosmetologii estetycznej, masażu kobido, endermologii, liposukcji, depilacji laserowej i wielu innych. Na miejscu do dyspozycji gości są nowoczesne urządzenia, które zadbają o ciało oraz skórę, likwidując obrzęki, cellulit, pomagając zgubić zbędne centymetry oraz oddziaływując pielęgnacyjnie.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe można było przesłać do nas pocztą tradycyjną, drogą mailową lub w wiadomości prywatnej poprzez nasz profil na Fb. Z końcem marca konkurs został rozstrzygnięty, a zwyciężczyniom Paniom Danucie, Agnieszce i Krystynie za ich wypowiedzi wręczyliśmy nagrody.

Wyróżnione odpowiedzi na pytanie konkursowe:

1) Idealna kobieta w oczach mężczyzny, to istota wykazująca się cechami pożądanymi przez danego osobnika płci męskiej. A że każdy mężczyzna jest inny, tak na szczęście w sposób odmienny postrzegana jest kobieta jako ideał.

2) Facet na pewno chciałby, żeby kobieta była subtelna, delikatna, ale też była jego “kumplem na co dzień”. Czasem chce, aby chętnie obejrzała mecz Ligi Mistrzów czy zagrała w najnowszą wersję Wiedźmina na konsoli. Związek to zawsze kompromis i działa w obie strony, pamiętajmy o tym wszyscy.

3) Idealna kobieta dla mężczyzny to taka, przy której będzie się on czuł dobrze niezależnie od czasu i zaistniałych okoliczności.

Gratulujemy. Dziękujemy wszystkim pozostałym osobom za udział w konkursie.

Paulina Korytowska

 

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Dni Lubonia

Zachęcamy do zapoznania się z naszą fotorelacją z drugiego dnia imienin Miasta (04.06 niedziela) – …

Czy weźmie Pani/Pan udział w organizowanych przez Miasto Dniach Lubonia? – wyniki sondażu

W obliczu zbliżających się imienin naszego miasta, jakimi są organizowane Dni Lubonia postanowiliśmy zapytać lubonian …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *