Strona główna / Aktualności / Wyniki konkursu zorganizowanego z okazji „Dnia Kobiet”

Wyniki konkursu zorganizowanego z okazji „Dnia Kobiet”

Tegoroczne pytanie konkursowe brzmiało: „Jak wygląda ideał kobiety widziany oczami mężczyzny?”. Autorki trzech najbardziej trafnych i zarazem zaskakujących odpowiedzi nagrodziliśmy voucherami podarunkowymi do Studia Figura Wiry mieszczącego się przy ul. Komornickiej 89, będącego zarazem sponsorem nagród.

Studio Figura Wiry to globalny koncept modelowania sylwetki, tworzący najbardziej kompleksowy model gabinetu fitness/wellness, zapewniający usługi z zakresu dietetyki, kosmetologii estetycznej, masażu kobido, endermologii, liposukcji, depilacji laserowej i wielu innych. Na miejscu do dyspozycji gości są nowoczesne urządzenia, które zadbają o ciało oraz skórę, likwidując obrzęki, cellulit, pomagając zgubić zbędne centymetry oraz oddziaływując pielęgnacyjnie.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe można było przesłać do nas pocztą tradycyjną, drogą mailową lub w wiadomości prywatnej poprzez nasz profil na Fb. Z końcem marca konkurs został rozstrzygnięty, a zwyciężczyniom Paniom Danucie, Agnieszce i Krystynie za ich wypowiedzi wręczyliśmy nagrody.

Wyróżnione odpowiedzi na pytanie konkursowe:

1) Idealna kobieta w oczach mężczyzny, to istota wykazująca się cechami pożądanymi przez danego osobnika płci męskiej. A że każdy mężczyzna jest inny, tak na szczęście w sposób odmienny postrzegana jest kobieta jako ideał.

2) Facet na pewno chciałby, żeby kobieta była subtelna, delikatna, ale też była jego “kumplem na co dzień”. Czasem chce, aby chętnie obejrzała mecz Ligi Mistrzów czy zagrała w najnowszą wersję Wiedźmina na konsoli. Związek to zawsze kompromis i działa w obie strony, pamiętajmy o tym wszyscy.

3) Idealna kobieta dla mężczyzny to taka, przy której będzie się on czuł dobrze niezależnie od czasu i zaistniałych okoliczności.

Gratulujemy. Dziękujemy wszystkim pozostałym osobom za udział w konkursie.

Paulina Korytowska

 

Paulina Korytowska

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *