Strona główna / Aktualności / Remont ul. Żabikowskiej

Remont ul. Żabikowskiej

W związku z wnioskiem firmy Budromel, która wykonuje Remont ul. Żabikowskiej wydłużamy okres trwania obecnie obowiązującej tymczasowej organizacji ruchu dla etapu 3b do 30 września 2023 roku z jednoczesnym podkreśleniem, iż Wykonawca dołoży wszelkich starań, aby ten termin został skrócony.

Powodem przedłużenia trwania obecnego etapu jest zamiar Wykonawcy, aby już po zakończeniu prac związanych z budową kanalizacji deszczowej rozpocząć od razu na tym obszarze prace związane z wykonaniem podbudowy dla remontowanej drogi. Wykonawca swoją prośbę o wydłużenie obecnie obowiązującej organizacji ruchu argumentował również kwestią synchronizacji robót budowlanych. Jednocześnie należy podkreślić, iż wydłużenie trwania obecnej organizacji ruchu nie wpłynie na termin oddania całości inwestycji, który planowany jest niezmiennie na listopad 2023 roku. Etap ten zakłada zamknięcie wlotu z ul. Wojska Polskiego na skrzyżowanie z ul. Żabikowską, a objazd jest poprowadzony przez ul. Wschodnią, Jana Pawła, Pułaskiego.

O postępach prac i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu dla kolejnego etapu będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz naszej strony internetowej https://lubon.pl/artykul/292/4214/remont-ul-zabikowskiej

UML

 

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *