Strona główna / Aktualności / „Podarunek z serca”

„Podarunek z serca”

Straż Miejska Miasta Luboń, Centrum Organizacji Pozarządowych Luboń oraz Ośrodek Kultury w Luboniu po raz kolejny rozpoczęły współpracę ze Szkołą Podstawową nr 5 w Luboniu, w ramach akcji „Podarunek z serca” dla dzieci z Hospicjum Domowego w Poznaniu.

Celem zbiórki jest wsparcie małych podopiecznych hospicjum oraz ich rodzeństwa. Zbieramy: książki dla dzieci i młodzieży, e-booki, zabawki edukacyjne (za wyjątkiem zabawek pluszowych, którymi większość dzieci nie może się bawić), ręczniki, podkłady higieniczne pod prześcieradła, kosmetyki SeniCare dla osób leżących, chusteczki nawilżane, kosmetyki dla dzieci: dermokosmetyki, kremy, szampony, płyny do kąpieli, Sudocrem, proszki do prania (zwykłe i hypoalergiczne), chemię gospodarczą, słodycze (głównie dla rodzeństwa).

Paczki można przynieść do zorganizowanych specjalnych punktów: w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Hugona Kołłątaja 1, w wejściu do budynku Straży Miejskiej przy ul. Dworcowej 1, w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych Luboń przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 3 oraz w holu Ośrodka Kultury w Luboniu przy ul. Jana III Sobieskiego 97, od poniedziałku do piątku. Zbiórka jest prowadzona do 3 kwietnia 2023 roku. 

Szczegółowe informacje na stronie: https://lubon.pl/news/content/4178

Podzielmy się dobrem!

Za wszystkie podarunki z serca dziękujemy.

Organizatorzy

 

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *