Strona główna / Aktualności / Pełen radości i uśmiechu

Pełen radości i uśmiechu

Dzień dziecka – pełen radości i uśmiechu w Ośrodku Kultury w Luboniu.

Niesamowity dzień dziecka odbył się w tym roku na terenie placu zabaw Ośrodka Kultury w Luboniu. Gorącą atmosferę zapewniła nie tylko pogoda, lecz także moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Na scenie odbył się premierowy pokaz układu tanecznego grupy baletowej oraz „Wokół tańca” działających w Ośrodku Kultury, a także Muzyczne Show młodych talentów, młodzieży uczęszczającej na zajęcia wokalne. Śpiewające dziewczyny: Julka Breszyk, Wiktoria Gniazdowska, Emilka Baranowska oczarowały widownię swoim talentem. Serca publiczności podbiła grupa wokalno-instrumentalna Macieja Wojtkowiaka. Nie zabrakło też muzyki poważnej w wykonaniu młodego pianisty Artura Kacprzaka oraz znanego skrzypka Łukasza Nazarczuka. A na koniec – pełen wdzięku i uroku – odbył się występ grupy „Tańca ludowego‘”.

Na najmłodszych czekały również m.in.: dmuchane zamki do skakania, basen z łódeczkami, basen z piłeczkami.

Dodatkowo dzieci mogły wziąć udział w zabawach ruchowych i animacjach prowadzonych przez grupę animatorów z Fundacji Home and Kids. Dużą popularnością cieszyły się kącik plastyczny i stoisko z malowaniem buziek dzięki czemu na placu zabaw można było spotkać wiele uśmiechniętych tygrysków, kotków, piesków, bohaterów znanych z animowanych bajek czy też barwnych motyli.

W trakcie imprezy pojawił się również wóz strażacki z OSP Luboń, w którym można było usiąść za kierownicą i poczuć się prawdziwym strażakiem. Na smakoszy czekały lody, gofry, wata cukrowa i popcorn.

To był naprawdę wyjątkowy dzień zorganizowany z myślą o dzieciach, ale z pewnością tego dnia również dorośli odnaleźli w sobie pierwiastek dziecięcej radości.

Pięknie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniałą zabawę i tak liczną frekwencję, a instruktorom i animatorom za wkład pracy w przygotowanie wydarzenia.

Do zobaczenia na kolejnych imprezach.

Ośrodek Kultury

Foto. Zb. Ośrodka Kultury

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Dni Gminy Mosina 2024

Dni Mosiny, odbędą się w terminie od 24 do 26 maja 2024. Mosina przygotowała dla …

Lubońska Amatorska Liga Siatkówki - mecz

Zakończenie XVII sezonu Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

XVII sezon Lubońskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2023/24 za nami. I to kolejny rekordowy: – 56 …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *