Strona główna / Aktualności / LKTS Luvena Luboń

LKTS Luvena Luboń

Zawodniczki LKTS Luvena Luboń rozegrały kolejne mecze w rozgrywkach 1 ligi kobiet grupy północnej. 

W sobotę, 7 października w Dąbczu z KS Wamet Dobry Wiązar. W derbach Wielkopolski lepsze okazały się gospodynie wygrywając 7 do 3. Punkty dla LKTS-u zdobyły: 1,5 Natalia Piechota, a po 0,5: Julia Furman, Julia Gładysz i Joanna Spychała.

W sobotę, 14 października w Zielonej Górze w meczu czwartej kolejki zawodniczki z Lubonia przegrały z miejscowym ZKS 7 do 3, a punkty dla LKTS-u zdobyły: 2 Natalia Piechota i 1 Joanna Spychała. Zawodniczki LKTS Luvena Luboń zajmują 8. miejsce w tabeli grupy północnej.

W sobotę, 28 października zawodniczki LKTS Luvena Luboń w spotkaniu piątej kolejki 1 ligi kobiet grupy północnej podejmowały w sali Luvena liderki – zespół English Perfect KS AZS UWM Olsztyn. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze, po pierwszej rundzie singli wynik był remisowy. Zwycięstwa odniosły Natalia Piechota i Anita Chudy. Bardzo blisko zwycięstwa była Julia Gładysz, która przegrała 3 do 2. Niestety porażki w obu grach podwójnych spowodowały, że zawodniczki z Olsztyna objęły prowadzenie 4 do 2. Ostatnia runda singli także zakończyła się remisowo, a punktowały Natalia Piechota i Joanna Spychała. Reprezentantki LKTS Luvena Luboń były blisko zdobycia jednego punktu meczowego, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem zawodniczek gości 6 do 4. Najbliższy mecz lubonianki rozegrają 11 listopada w Białymstoku z pierwszym zespołem Dojlid, a 18 listopada podejmować będą w sali Luvena drugi zespół Dojlid.

Piotr Ciszak

Od lewej: Julia Furman, Joanna Spychała, Natalia Piechota, Julia Gładysz i Anita Chudy fot. Zb. LKTS

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *