Strona główna / Aktualności / Grudniowy numer Gazety Lubońskiej już w sprzedaży

Grudniowy numer Gazety Lubońskiej już w sprzedaży

Zapraszamy do magicznego świata Świąt Bożego Narodzenia! W grudniowym wydaniu naszego periodyku pragniemy podzielić się z Wami radością, ciepłem i magią tego wyjątkowego okresu. To czas, który zbliża nas jako społeczność, otwiera serca na wspólne celebracje i refleksję nad rokiem, który minął.

Choć za oknem mróz kusi do ogrzania się przy ogniu, w naszych sercach płonie iskra radości i wspólnego wspomnienia. Pragniemy razem z Wami oddać się tej atmosferze, dzieląc historie, wzruszenia i inspiracje, które towarzyszą nam w trakcie tego wyjątkowego czasu.

Zapraszamy do lektury, w której znajdziecie tradycyjnie treści o tematyce lokalnej. W ostatnim miesiącu roku nie sposób nie wspomnieć o jakże bliskim naszym sercom Powstaniu Wielkopolskim. Niewiele było w naszej historii zwycięskich powstań, a zbliżają się obchody 105. rocznicy wybuchu wielkopolskiej insurekcji. Pamiętajmy też o 42. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, bezdomnych oraz naszych braciach mniejszych. W świątecznym numerze znajdziecie Państwo wątki i akcenty dotyczące naszej Małej Ojczyzny. Oczywiście bez Was Szanowni Państwo nasza służba nie miałaby sensu.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, niech nasza gazeta będzie dla Was źródłem inspiracji, radości i nadziei na przyszłość, a także okazją do refleksji nad wartością wspólnoty i miłości w naszych sercach.

Zapraszamy do wspólnego przeżywania magii świąt. Życzymy wszystkim Państwu zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Niech świąteczny czas nas łączy, a nie dzieli…

Redakcja „GL”

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Uczestnicy jednej z poprzednich edycji biegu fot. Anna Strojna

Bieg Tropem Wilczym

W niedzielę, 3 marca w Lasku Majońskim przy ul. Armii Poznań 51 B Stowarzyszenie Odra-Niemen …

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *