Strona główna / Aktualności / Czy weźmie Pani/Pan udział w organizowanych przez Miasto Dniach Lubonia? – wyniki sondażu

Czy weźmie Pani/Pan udział w organizowanych przez Miasto Dniach Lubonia? – wyniki sondażu

W obliczu zbliżających się imienin naszego miasta, jakimi są organizowane Dni Lubonia postanowiliśmy zapytać lubonian czy wezmą w nich udział? Cykliczna impreza ma przede wszystkim integrować mieszkańców naszego miasta. Byliśmy ciekawi jak lubońscy respondenci odniosą się do kwestii swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu?

Większość respondentów – 61% – odpowiedziała twierdząco.

Komentarze, które zanotowaliśmy to: „Owszem, lubię miejskie imprezy”, „Tak, mam nadzieję, że będzie dobra zabawa”, „Obowiązkowo, wybiorę się z wnukami do wesołego miasteczka”, „Oczywiście, jak tylko dopisze pogoda”, „W ubiegłym roku byłem poza Luboniem, więc teraz to nadrobię”, „Tak, bardzo lubię plenerowe imprezy”, „Tak podobno ma wystąpić zespół „Piersi”, „Obiecałam wnukom, że przyjdę na ich występy na scenie”, „Ostatni raz na Dniach Lubonia byłem przed pandemią, dlatego się na nie wybiorę”.

Mniejsza grupa respondentów – 22% – jeszcze nie wiedziała, argumentując swoje wypowiedzi m.in. tak: „Nie mam jeszcze w pracy harmonogramu na czerwiec”, „Jeszcze nie wiem, bo być może wyjadę”, „Nie wiem, muszę to jeszcze uzgodnić z rodziną”, „Jeszcze nie wiem, najpierw muszę się zapoznać z programem”, „Trudno mi odpowiedzieć, ponieważ czekam obecnie na termin przyjęcia do szpitala”, „Jeszcze jest trochę czasu, przemyślę to”, „Nie myślałam jeszcze o tym, decyzje lubię podejmować spontanicznie”.

Najmniejsza grupa respondentów – 17% – odpowiedziała przecząco. Komentarze, które odnotowaliśmy to: „Niestety w pierwszy weekend czerwca pracuję”, „Nie, bo w tym czasie będę przebywała w sanatorium”, „Nie mam na to czasu”, „Gdyby były organizowane jak dawniej nad Wartą pewnie bym poszedł”, „Nie znoszę hałasu i zgiełku”, „Obowiązki mi na to nie pozwalają”, „Muzyka, która tam będzie serwowana, to nie moje klimaty”.

Sondaż przeprowadził i opracował Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Jeszcze kurz nie opadł po wyborach samorządowych, bowiem w niektórych miastach i gminach 21 kwietnia …

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *