Strona główna / Aktualności / 30 lat pasji i piękna w świecie roślin – świętujmy razem 30-lecie Szkółki Roślin Ozdobnych w Podrzewiu
Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu

30 lat pasji i piękna w świecie roślin – świętujmy razem 30-lecie Szkółki Roślin Ozdobnych w Podrzewiu

Od małego ziarnka do ponad 200 gatunków roślin w pełnej krasie – tak pokrótce można by opowiedzieć historię Szkółki Roślin Ozdobnych w Podrzewiu. Jednak jest tak wyjątkowa, że warto skupić się na niej przez dłuższą chwilę. Ta niezwykła podróż przez uniwersum roślinności, pełna pasji i oddania, rozpoczęła się trzy dekady temu. W 1993 roku, pan Henryk Wieczorek postanowił podzielić się swoją miłością do roślin z resztą świata. To był początek pięknej zawodowej przygody, choć zainteresowanie tym tematem kiełkowało w nim już od dłuższego czasu.

Dziś pan Henryk i Szkółka Roślin Ozdobnych Podrzewie z dumą obchodzą jubileusz 30 lat istnienia – 30 lat inspirowania ogrodników i tworzenia wspaniałych zielonych zakątków. I choć jubileusz przypada na dzień 9 września, to na klientów Szkółki będą czekać promocje i niespodzianki w dniach od 9 do 17 września – sprawdźcie wszystkie szczegóły!

Z okazji trzydziestolecia istnienia Szkółki, obowiązują specjalne promocje. Zniżka 10% na cały asortyment (z wyjątkiem roślin formowanych) oraz zniżka aż 20% na tuje szmaragd. Dodatkowo na każdego klienta czeka niespodzianka (do wyczerpania zapasów).

Nieustanny rozwój i najwyższa jakość sadzonek!

Warto dodać, że już od pierwszych dni działalności, celem Szkółki było nieustanne dążenie do doskonałości oraz zapewnianie swoim klientom najwyższej jakości sadzonek. Rozpoczynając zaledwie z kilkoma gatunkami, dziś Szkółka w Podrzewiu może pochwalić się imponującym asortymentem obejmującym ponad 200 produktów. Zaczynając od niewielkiego przydomowego ogródka, obecnie Szkółka posiada aż 2500 m2 upraw pod osłonami, a całkowita powierzchnia upraw wynosi 4 ha. To efekt wspaniałego podejścia do roślin, ale także ciężkiej pracy i nieustającego rozwoju wiedzy oraz kompetencji.

Wszystkie rośliny, które opuszczają Szkółkę są owocem starannie przeprowadzonej selekcji i fachowej opieki – od momentu sadzenia ziarenka, aż po ich sprzedaż. Dzięki temu sadzonki z Podrzewia wyróżniają się wspaniałym zdrowiem i bardzo szybko przyjmują się w przydomowych ogrodach, na balkonach i tarasach klientów. Oczywiście praca Szkółki jest potwierdzona przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa – gwarantując wysoką jakość wszystkich roślin. Co więcej, Szkółka w Podrzewiu na przestrzeni lat zdobyła wiele nagród i wyróżnień. W ostatnim czasie warto wymienić przede wszystkim pierwsze miejsce w plebiscycie Orły Ogrodnictwa 2023 w kategorii „Najlepsza Szkółka w powiecie szamotulskim”.

Szkółka roślin ozdobnych Podrzewie – trzy dekady wiedzy i różnorodności.

„Nasza oferta to nie tylko sadzonki, to miłość i pasja, które wprowadzają harmonię i piękno do ogródków naszych klientów. Oferujemy bogactwo możliwości – od drzew iglastych, przez drzewa liściaste, trawy ozdobne, byliny, aż po krzewy ozdobne i formowane rośliny. Każda jedna sadzonka z naszej Szkółki jest wyjątkowa, odpowiednio zaopiekowana i obdarowana szczyptą naszej pasji. Dlatego zapraszamy wszystkich do naszego zielonego świata – miejsca, w którym rośliny są traktowane z miłością i szacunkiem. W Podrzewiu każdy znajdzie coś dla siebie – od początkujących ogrodników, po doświadczonych specjalistów. Zawsze staramy się służyć wsparciem w doborze sadzonek oraz cennymi wskazówkami dotyczącym ich pielęgnacji.” – mówią właściciele Szkółki Roślin Ozdobnych w Podrzewiu.

My również przychylamy się do tego zaproszenia. Tym bardziej, że obecnie, z okazji trzydziestolecia istnienia Szkółki, obowiązują specjalne promocje. Zniżka 10% na cały asortyment (z wyjątkiem roślin formowanych) oraz zniżka aż 20% na tuje szmaragd. Dodatkowo na każdego klienta czeka niespodzianka (do wyczerpania zapasów). To miły gest właścicieli i sposób na podziękowanie za wsparcie i zaufanie klientów, które towarzyszy firmie przez wszystkie te lata. Oczywiście żywimy ogromne nadzieje, że 30 letnia przygoda z roślinami to dopiero początek. Niech Szkółka w Podrzewiu kontynuuje swoją misję przez kolejne dziesięciolecia pełne piękna, natury i pasji.

Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu - 30 lecie Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu Szkółka Roślin Ozdobnych w Podrzewiu

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Rekrutacja do lubońskich przedszkoli publicznych

  Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwała elektroniczna rekrutacja …

Nabór do klas I szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Luboń

Szanowni Państwo, od 26 lutego do 8 marca 2024 roku będzie trwało elektroniczne zgłoszenie do klas I …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *