Strona główna / Aktualności / Wieczór autorski

Wieczór autorski

W piątek, 4 marca o godz. 18, w Bibliotece Miejskiej (BM) przy ul. Żabikowskiej 42 odbędzie się spotkanie autorskie z Adrianem Ksyckim – mieszkającym w Wirach pisarzem kryminałów.

Bohater wieczoru w BM od ośmiu lat zajmuje się pisaniem i do tej pory wydał dwie książki: „Przysięga Pięciu” i „Telepata”. Zło często czai się w ukryciu i przybiera bardzo różne oblicze. „Telepata” Adriana Ksyckiego, to historia, która zaskakuje, ale niejednokrotnie przeraża. Powieść sensacyjno-kryminalna ukazała się za sprawą wydawnictwa Czarna Owca. Porwania, tajemnice przeszłości i moralny konflikt charakterów – oto mroczna strona Poznania zapisana na kartach „Telepaty” (szerzej czytaj w kwietniowym, papierowym wydaniu „GL”).

(PAW)

Adrian Ksycki ― Autor powieści kryminalnych i thrillerów. Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z wykształcenia filolog angielski i metodyk. Pisał dla magazynu „The Teacher”. Przygodę z pisaniem rozpoczął od debiutanckiej powieści Przysięga Pięciu, która ukazała się w 2020 roku
fot. Zb. Adriana Ksyckiego

Okładka nowej książki Adriana Ksyckiego „Telepata”
fot. Zb. Adriana Ksyckiego

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *