Strona główna / Aktualności / Konkurs z okazji „Dnia Matki”

Konkurs z okazji „Dnia Matki”

Drogie dzieci, wiemy jak bardzo kochacie swoje mamy. 26 maja przypada ich święto. Chciałybyście sprawić im w tym szczególnym dla nich dniu wyjątkowy prezent? 

Zapraszamy Was do uczestnictwa w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na zakup ogromnego bukietu kwiatów dla swojej mamy, do wykorzystania w nowo otwartej kwiaciarni „Avangarden – Twój Kwiecisty Dom” (www.avangarden.com.pl) przy ul. Kościuszki 53 w Luboniu – sponsora nagrody.

Do uczestnictwa w konkursie zachęcamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Wystarczy, że narysujecie piękną laurkę dla swojej mamy, obrazującą to, za co kochacie ją najbardziej na świecie. 

Zdjęcia wykonanych własnoręcznie prac prosimy wysyłać na adres mailowy redakcja@gazeta-lubon.pl lub poprzez portal społecznościowy Fb podając w treści swoje imię, nazwisko i numer kontaktowy (podany numer telefonu może należeć również do osoby starszej, waszego opiekuna).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dnia 22 maja. Skontaktujemy się ze zwyciężczynią/zwycięzcą konkursu telefonicznie i w umówionym terminie przekażemy bon podarunkowy osobiście, wykonując pamiątkowe zdjęcie, które opublikujemy wraz ze zwycięską pracą również na naszym profilu na Fb i w kolejnym czerwcowym wydaniu „Gazety Lubońskiej”. Po odbiór nagrody zapraszamy w towarzystwie osoby dorosłej.

(red.)

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Jeszcze kurz nie opadł po wyborach samorządowych, bowiem w niektórych miastach i gminach 21 kwietnia …

gen. Henryk Kowalówka fot. Zb. Muzeum Martyrologicznego w Luboniu

80. rocznica zamordowania gen. Henryka Kowalówki

4 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się uroczystość upamiętniająca 80. rocznicę zamordowania w obozie karno-śledczym …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *