Strona główna / Aktualności / Klub Czytelnika w Intermarché

Klub Czytelnika w Intermarché

W niedzielę, 6 marca w supermarkecie Intermarché, funkcjonującym od ośmiu lat przy ul. Żabikowskiej 53b uruchomiono Klub Czytelnika, który jest dodatkową atrakcją w sklepie.

W specjalnie urządzonej przestrzeni na potrzeby czytelnicze można zajrzeć do eksponowanych tu książek lub przeczytać gazetę. Jednak żeby książkę wypożyczyć, najpierw trzeba zostać członkiem Klubu Czytelnika. Uruchomienie klubu umożliwiło funkcjonowanie sklepu również w niedziele. Wybrane książki można wypożyczyć w kasie, natomiast wszelkich informacji zasięgnąć w punkcie informacyjnym przy kasie głównej. Jak się dowiedzieliśmy w pierwszych dniach funkcjonowania klubu przystąpiło do niego ponad 50 czytelników. Planowane są tu spotkania z wydawcami książek oraz spotkania autorskie. Na półkach będzie można znaleźć również literaturę w języku ukraińskim. Klub jest czynny w godzinach otwarcia supermarketu od poniedziałku do niedzieli od 8 do 22.

(PAW)

W specjalnie urządzonej przestrzeni na potrzeby czytelnicze można zajrzeć do eksponowanych tu książek lub przeczytać gazetę
fot. Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *