Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Informator Miasta Luboń – zmiany

Informator Miasta Luboń – zmiany

W numerze 1/2022 r. Informatora miejskiego czytamy, że: „Z uwagi na gwałtowny wzrost cen papieru oraz jego permanentny brak na rynku europejskim, byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o zmniejszeniu nakładu kolportowanego biuletynu, a tym samym o zmianie sposobu jego dystrybucji, począwszy od marcowego wydania”.

Do tej pory Informator luboński trafiał do skrzynek pocztowych mieszkańców miasta. Od kolejnego wydania dostępny będzie w sklepach rozmieszczonych w różnych rejonach naszego miasta, instytucjach użytku publicznego czy jednostkach miejskich. Ograniczona zostanie również jego ilość z 12 500 szt. na 5 000 szt. W 2022 roku przewidziano łącznie dziewięć jego wydań, z czego trzy będą łączone (wydania łączone: styczeń-luty oraz kolejne w miesiącach lipiec-sierpień oraz  październik-listopad). Biuletyn dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.lubon.pl.

Z tego samego powodu czyli z powodu wzrostu cen papieru również i my jako redakcja „Gazety Lubońskiej”, zmuszeni byliśmy przed kilkoma miesiącami do podwyżki cen naszego czasopisma. Niestety nadal rosnące ceny papieru nie napawają nas optymizmem.

(Oprac. red.)

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Kronika policyjna

Od 15 kwietnia do 15 maja 2023 roku w Luboniu nie skradziono ani jednego samochodu, zatrzymano 5 osób poszukiwanych …

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Luboń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *