Strona główna / Aktualności / Informator Miasta Luboń – zmiany

Informator Miasta Luboń – zmiany

W numerze 1/2022 r. Informatora miejskiego czytamy, że: „Z uwagi na gwałtowny wzrost cen papieru oraz jego permanentny brak na rynku europejskim, byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o zmniejszeniu nakładu kolportowanego biuletynu, a tym samym o zmianie sposobu jego dystrybucji, począwszy od marcowego wydania”.

Do tej pory Informator luboński trafiał do skrzynek pocztowych mieszkańców miasta. Od kolejnego wydania dostępny będzie w sklepach rozmieszczonych w różnych rejonach naszego miasta, instytucjach użytku publicznego czy jednostkach miejskich. Ograniczona zostanie również jego ilość z 12 500 szt. na 5 000 szt. W 2022 roku przewidziano łącznie dziewięć jego wydań, z czego trzy będą łączone (wydania łączone: styczeń-luty oraz kolejne w miesiącach lipiec-sierpień oraz  październik-listopad). Biuletyn dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.lubon.pl.

Z tego samego powodu czyli z powodu wzrostu cen papieru również i my jako redakcja „Gazety Lubońskiej”, zmuszeni byliśmy przed kilkoma miesiącami do podwyżki cen naszego czasopisma. Niestety nadal rosnące ceny papieru nie napawają nas optymizmem.

(Oprac. red.)

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *