Strona główna / Aktualności / Aby radość Wielkanocy napełniła Wasze serca

Aby radość Wielkanocy napełniła Wasze serca

Drodzy Czytelnicy!

Aby radość Wielkanocy napełniła Wasze serca nadzieją i obfitością łask od Zmartwychwstałego Chrystusa.

Kwietniowe klimaty

Nie sposób nie nawiązać w naszym periodyku do wojny wywołanej przez Putina, dlatego też w kwietniowym numerze dużo miejsca poświęcamy walczącej o niepodległość Ukrainie i wojennym uchodźcom.

Mimo, że od zbrodni katyńskiej minęło wiele lat – nie zapominajmy o niej.

Pamiętajmy także o kolejnej rocznicy tragedii smoleńskiej – katastrofie polskiego samolotu wojskowego, do której doszło w Smoleńsku, w sobotę, 10 kwietnia 2010 r. o godz. 8.41. Zginęło w niej 96 osób, wśród nich: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką – Marią Kaczyńską oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie – Ryszard Kaczorowski.

Zachęcamy również do zapoznania się z wiosenną fotorelacją.

 

Dziękujemy za wszelkie sygnały dotyczące tych dobrych i złych aspektów życia w naszym mieście. Pamiętajcie, że na naszych stronach jest miejsce dla wszystkich środowisk, wszystkich lubonian, którym nie są obce sprawy naszej Małej Ojczyzny. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, propozycjami, refleksjami, ale również uwagami o charakterze krytycznym. Po prostu korzystajcie z możliwości wypowiedzenia się na naszych łamach. Życzymy dobrej lektury.

(red.)

Maciej Splisgart

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *