Strona główna / Aktualności / Psy i koty z Bukowskiej przeprowadziły się na Kobylepole

Psy i koty z Bukowskiej przeprowadziły się na Kobylepole

Na wschodzie Poznania, między ul. Kobylepole a dwiema liniami kolejowymi otwarto nowe schronisko dla zwierząt. Może być tymczasowym domem dla blisko 300 psów i prawie 300 kotów. Trafiają tam również bezpańskie psy i koty z terenu naszego miasta.

W ostatnim dniu sierpnia, wespół z przedstawicielami lubońskiego magistratu odwiedziliśmy nowo otwarte Schronisko dla zwierząt w Poznaniu przy ul. Kobylepole 51. Nasi Bracia Mniejsi mają tu bardzo dobrą opiekę i godne warunki na miarę XXI wieku. Istnieje możliwość adopcji psa lub kota, do czego zachęcamy. Jeśli zastanawiacie się Państwo czy przyjąć pod swój dach czworonoga, to najlepiej najpierw przeczytajcie szczegółowe informacje, które znajdują się na stronie internetowej schroniska i wypełnijcie ankietę przedadopcyjną. Później wystarczy już tylko czekać na wiadomość od pracownika ze schroniska.

Link do informacji i ankiet:

https://schronisko.com/adopcje/#jak-przebiega-adopcja (czytaj szerzej w wrześniowym i październikowym wydaniach papierowych „GL”).

tekst i foto: Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Pierwsza wystawa

Czas przed Bożym Narodzeniem to czas wyczekiwania, pomocy i okazywania serca. I my Was zapraszamy …

Warsztaty ekologiczne

W ramach prowadzonych przez nas edukacyjnych działań ekologicznych, 24 listopada 2023 roku przeprowadziliśmy kolejne warsztaty …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *