Strona główna / Aktualności / Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu | 3-4.07.2021
Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu | 3-4.07.2021

Znużeni domową codziennością? Nadciąga wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata. Festiwal Smaków Food Trucków wraca do Lubonia.

Festiwal Smaków Food Trucków

Już 3 i 4 lipca ponownie przydarzy się okazja do kulinarnego świętowania. Na parkingu przy Factory Poznań zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Belgii, Węgier, Gruzji czy Chin.

Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków

Gdy rozpoczyna się astronomiczne lato, mobilne restauracje przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Lubonia, gdzie serwować będą m.in. gruzińskie pierogi, amerykańskie donuty, hiszpańskie churrosy czy soczyste burgery. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.

Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i gruzińskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. hiszpańskie churrosy z dodatkami i amerykańskie pączki z dziurką. Pragnienie ugasi rowerowa lemoniada.

Festiwal Smaków Food Trucków - danie

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy.

Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach!

Strona wydarzenia: facebook.com/events/483860312938044/

Co? III Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu

Gdzie? Factory Poznań

Kiedy? 3-4 lipca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

Partnerzy:

Factory Poznań

Browar Amber

Festiwal Smaków Food Trucków
Festiwal Smaków Food Trucków

Festiwal Smaków Food Trucków Luboń

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

XII Wielkopolskie Spotkanie Sportowo-Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku

W sobotę, 18 maja słuchacze ULTW wzięli udział w Sportowym Święcie Wielkopolskich Seniorów w Sierakowie. …

Wykład dla Uniwersytetu Lubońskiego Trzeciego Wieku

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj, a okiem słońca ludzkości całe ogromy przenikaj z końca do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *