Strona główna / Aktualności / Food trucki w Luboniu

Food trucki w Luboniu

Street Food & Art Festival, którego organizatorem jest Festiwal Smaków Food Trucków, wkrótce zawita do Lubonia. Wydarzenie odbędzie się w drugi weekend września w strefie Chillout na terenie Factory Poznań. Pokazy iluzjonisty, akrobatyczne, street footballu, występy brzuchomówcy, pyszny street food, to tylko niektóre z atrakcji. Na spotkanie z twórcami dobrego jedzenia i sztuki ulicznej zapraszamy 9 września (piątek) w godzinach 12-21, 10 września (sobota) 12-21 i 11 września (niedziela) 12-20. 

Street Food&Art to również smaki z całego świata. Tajski pad thai, meksykańskie burrito, gruzińskie chaczapuri czy holenderski kapsalon. Nie zabraknie klasyków, czyli soczystych burgerów i belgijskich frytek. A na deser polecają się hiszpańskie churrosy z gorącą nutellą.

Sztuka uliczna i kulinarna mają ze sobą wiele wspólnego. Do obu potrzeba serca, pasji oraz wielu umiejętności. W festiwalu udział wezmą food trucki z całej Polski. Będą gotować przy akompaniamencie autorów ulicznej twórczości. W tajemniczy świat magii zabiorą gości mistrzowie iluzji Pan Ząbek i Kacper Mysiorek. Sztukę mówienia bez poruszania ustami zaprezentuje brzuchomówca Jakub. Fanów piłki nożnej i nie tylko zainteresują na pewno pokazy freestyle football, a na najmłodszych czekać będą warsztaty plastyczno – edukacyjne. W tłumie gości pojawią się również szczudlarze. Na wydarzenie warto zabrać rodzinę, przyjaciół i wspólnie posmakować wszystkich pyszności. Więcej smacznych informacji zamieszczono na: www.facebook.com/events/5305582522811044

Organizator wydarzenia

 

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *