Strona główna / Aktualności / „Mistrz Ortografii” – konkurs z nagrodami

„Mistrz Ortografii” – konkurs z nagrodami

Serwis dyktanda.pl zaprasza na drugą (tym razem wakacyjną) edycję największego w Polsce dyktanda: “Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Konkurs organizowany jest pro bono, a udział w nim jest bezpłatny. Na zwycięzców oprócz mistrzowskich tytułów czekają bardzo atrakcyjne nagrody – m.in. konsola Xbox One X, hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, gry „Wiedźmin 3 Dziki Gon” i wiele innych.

Konkurs jest skierowany do młodszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Rozpoczął się on 26 czerwca i potrwa do 7 września, a do zabawy można dołączyć w każdej chwili. Ogłoszenie wyników nastąpi 7 września br.

Dyktando Mistrz Ortografii

Konkurs jest rozgrywany całkowicie on-line, w 5 etapach plus Wielki Finał. Odbywać będzie się w pięciu kategoriach wiekowych, tak aby wszyscy mieli równe szanse na danym poziomie zaawansowania: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Im więcej dyktand uczestnik poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu i szansę zdobycia cennych nagród. Nagrodzonych zostanie 90 Wakacyjnych Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce. O dokładnej zawartości paczek z nagrodami zadecyduje organizator.

Interaktywne dyktanda to idealny sposób zarówno na dobrą zabawę, jak i naukę ortografii w

bezstresowej atmosferze. Warto podkreślić, że taki sposób nauki jest dużo ciekawszy i bardziej

angażujący niż rozwiązywanie zadań na kartce papieru. Dzięki temu możemy połączyć przyjemne z

pożytecznym i rozwijać umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną.

Wszelkie pytania lub wątpliwości należy kierować na adres email: admin@dyktanda.pl. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.dyktanda.pl.

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Spotkanie autorskie z ambasadorem

W piątkowy wieczór, 23 lutego 2024 r. w gościnnych murach Ośrodka Kultury w Luboniu odbyło się spotkanie …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *