Strona główna / Aktualności / Uczniowie z SP 2 na podium powiatowego konkursu o hejcie

Uczniowie z SP 2 na podium powiatowego konkursu o hejcie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Luboniu zdobyli drugie miejsce w konkursie filmowym „Moje Życie! Twoje Życie?”, skierowanym do młodzieży z powiatu poznańskiego. Tegoroczna edycja poświęcona była niezwykle ważnemu tematowi, jakim jest hejt i właściwe reagowanie na przemoc słowną w internecie i poza nim.

Klasa 7 D z „Cieszkowianki” przygotowała poruszający materiał zatytułowany „Samotność” mówiący o depresji i przemocy psychicznej. Film uczniów stał się ważnym głosem, pokazując, że młodzi ludzie potrafią z wrażliwością i odpowiedzialnością mówić o sprawach, które ich dotyczą. Gratulujemy!

Małgorzata Wojsz

Kadr z filmu pt. „Samotność” wraz z numerem, pod który nastolatkowie mogą dzwonić po pomoc    źródło: strona Powiatu Poznańskiego

Małgorzata Wojsz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *