Strona główna / Aktualności / Wypadek samochodowy na Armii Poznań
Wypadek na ul. Armii Poznań fot. OSP Luboń

Wypadek samochodowy na Armii Poznań

Dziś około godziny 10.00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na ulicy Armii Poznań. Cztery osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitala.

Dziś o godzinie 10:25 dwa zastępy OSP Luboń zostały zadysponowane do wypadku na ulicy Armii Poznań. Działania polegały na udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym, odłączenie akumulatorów w pojazdach oraz zabezpieczenie terenu akcji. Podczas działań ruch był zablokowany w obu kierunkach. Ostatecznie cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala. Przyczyny oraz okoliczności zdarzenia ustala policja. Na miejscu byli także strażacy ze Szkoły Aspirantów PSP Poznań. 

Pan Sylwester, strażak z OSP Luboń, działający w projekcie Pierwszy Ratownik, dotarł na miejsce pierwszy i niezwłocznie udzielił pomocy osobie poszkodowanej.

BS

Beata Spychała

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *