Strona główna / Aktualności / Koncert „Dla Ciebie Mamo” – wzruszające i pełne emocji wydarzenie już 21.05.2024 – Aula UAM w Poznaniu.

Koncert „Dla Ciebie Mamo” – wzruszające i pełne emocji wydarzenie już 21.05.2024 – Aula UAM w Poznaniu.

Niezwykły koncert „Dla Ciebie Mamo – koncert życzeń” będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla miłośników muzyki różnego gatunku.

Wybitni artyści o wyjątkowych barwach głosów oczarują publiczność. Orkiestra doda muzyce głębi i emocji. Utwory dobrane specjalnie z myślą o mamach z pewnością poruszą ich serca. A życzenia dla mamy będą miłym akcentem na zakończenie koncertu.

W repertuarze znane przeboje polskiej i światowej estrady, filmu i musicalu w tym te, dedykowane mamom. W repertuarze między innymi: Lubię wracać, Dla Ciebie Mamo, Dumka na dwa serca, Nie dokazuj, Grande Amore, Mama, Walc Embarras i wiele innych pięknych melodii.

Wystąpią dla Państwa:

Joanna Horodko – Solistka, pedagog i pianistka, posiadająca w swoim repertuarze wybrane utwory muzyki filmowej i estradowej. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Emilia Zielińska. Sopranistka o ciepłym głosie i delikatnej osobowości, której repertuar obejmuje utwory od arii operetkowych, poprzez musical, aż po hity filmu i estrady.

Mariusz Adam Ruta. Tenor, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Od wielu lat artysta także koncertowy biorący udział w projektach polskich i międzynarodowych.

Mirosław Niewiadomski. Wybitny polski tenor, charyzmatyczny i uwodzicielski, na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej unikatowej barwie. Autor własnych projektów muzycznych.

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa, którą tworzą wykształceni muzycy potrafiący wprowadzić wyjątkowy klimat muzyczny. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz. Organizatorka koncertu, menadżer muzyczny, prezenterka, kreatorka kultury i trenerka etykiety. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Stacjonarnie: Centrum Informacji Kulturalnej ul. Ratajczaka 44 Poznań

Koncert “Dla Ciebie Mamo” – piękny sposób na świętowanie Dnia Matki!

Bilety do nabycia:

Bilety grupowe: tel.: 502 467 267

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

koncert „Dla Ciebie Mamo” - plakat

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *