Strona główna / Aktualności / Kandydat, który patrzy okiem praktyka

Kandydat, który patrzy okiem praktyka

Piotr Wawrzyniak, lat 39, mąż i ojciec trójki dzieci, rodowity poznaniak i rodowity Wielkopolanin od pokoleń. Jeden z liderów Konfederacji Wolność i Niepodległość w Poznaniu i Wielkopolsce. Kandydat do Sejmu z okręgu Poznań i powiat poznański z listy Konfederacji – pozycja nr 2 na liście.

Absolwent IX Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Libelta w Poznaniu. W 2008 r. ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Następnie odbyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu zakończoną w 2012 r. zdaniem egzaminu adwokackiego.

Od 2012 r. jestem adwokatem prowadzącym swoją kancelarię adwokacką w Poznaniu. Od przeszło 15 lat zajmuję się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Bogate doświadczenie zawodowe, znajomość codziennych, bieżących problemów ludzi pozwala mi spojrzeć na szereg kwestii okiem praktyka, a nie „zawodowego” polityka od kilku czy kilkunastu lat zamkniętego w ścianach sejmowych, oderwanego od faktycznych problemów ludzi, problemów, które czekają na rozwiązanie. Prywatnie – już w trzecim pokoleniu – kibic Lecha Poznań, pasjonat historii i dobrej polskiej kinematografii.

Twój Poseł - Piotr Wawrzyniak. Nr 2 na liście - Konfederacja
Twój Poseł – Piotr Wawrzyniak. Pozycja nr 2 na liście Konfederacji

Konstytucja Wolności – program wyborczy 2023

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Spotkanie autorskie z ambasadorem

W piątkowy wieczór, 23 lutego 2024 r. w gościnnych murach Ośrodka Kultury w Luboniu odbyło się spotkanie …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *