Strona główna / Aktualności / Dzieło kibiców

Dzieło kibiców

Zapaleni kibice Kolejorza namalowali niezwykły mural na ścianie jednego z budynków przy ul. Kościuszki. Bohaterem muralu jest Lech Poznań.

W niedzielę, 2 lipca kilkunastu zapalonych i wiernych kibiców poznańskiego Lecha – chluby stolicy Wielkopolski – ustawiło rusztowania i namalowało mural na ścianie budynku znajdującego się na prywatnej posesji przy ul. Kościuszki 15 a. Niewątpliwie dzieło wzbogaciło estetykę przestrzeni miejskiej w sąsiedztwie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2. Jest to największy mural w Luboniu poświęcony Kolejorzowi.

Autorzy dzieła – utalentowani kibice z Lubonia i  Poznania dziękują z całego serca Pani Iwonie Banaszak-Ostrowskiej za udostępnienie ściany, gościnę i pomoc przy projekcie muralu, który powstał już w ubiegłym roku. Szukają kolejnych ścian w naszym mieście do przyozdobienia ich w niebiesko białe barwy. Kontakt: za pośrednictwem FB – Sekcja Luboń. Zachęcają również wszystkich do kupowania karnetów na mecze w promocyjnej cenie. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie FB – Kibice Lecha Poznań oraz Hej Lech!

Tekst i foto. Paweł Wolniewicz

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Bezpłatna mammografia 

Profesjonalni elektroradiolodzy, nowoczesny sprzęt cyfrowy i komfortowe mammobusy już od czerwca będą dostępne dla pań …

70-lecie Miasta Luboń – fotorelacja

W sobotę  22 czerwca na ogrodzie Dziennego Domu „Senior-Wigor” świętowaliśmy siedemdziesiąte urodziny miasta. Pełna relacja …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *