Strona główna / Aktualności / Burmistrz nagrodzona

Burmistrz nagrodzona

XII Dni Pracy Organicznej Unii Wielkopolan Wolna – Organiczna – Wielka otworzyła 17 kwietnia Debata Publiczna organizowana na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, natomiast ich zwieńczeniem była uroczysta Gala, która odbyła się w środę,18 października w Sali Białej Bazaru Poznańskiego.

W ramach prestiżowej Gali uhonorowano wybitnych mieszkańców Wielkopolski za ich pasje, trud, zaangażowanie i wkład w rozwijanie naszego regionu. Była wśród nich Burmistrz naszego miasta – Małgorzata Machalska, której wręczono Medal Wolna Organiczna Wielka. „Bardzo się cieszę, że znalazłam się w gronie nagrodzonych osób, które aktywnie działają na rzecz lokalnych wspólnot. Dziękuję za wyróżnienie podczas Gali XII Dni Pracy Organicznej organizowanej przez Unię Wielkopolan i zabieram się do dalszych działań w myśl idei Jadwigi Zamoyskiej, patronki tegorocznego wydarzenia” – powiedziała włodarz naszego miasta.

Podczas wydarzenia, goście zebrani w Poznańskim Bazarze oraz Ci śledzący wydarzenie poprzez internetową transmisję, mieli przyjemność wysłuchać muzycznego występu w wykonaniu sopranistki Karoliny Zdrojkowskiej, skrzypaczki Barbary Szelągiewicz oraz harfisty Michała Zatora. Wydarzenie prowadził Krzysztof Ratajczak.

Projekt Dni Pracy Organicznej został dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Paweł Wolniewicz

Foto. Zb. Unii Wielkopolan

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *