Strona główna / Aktualności / Wygraj pobyt w Świątecznej Krainie!

Wygraj pobyt w Świątecznej Krainie!

W roku ubiegłym w okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy konkurs z myślą o naszych najmłodszych Czytelnikach. Nagrodą były wówczas bony upoważniające dzieci do zakupów w sklepie „Skrzat. Świat zabawek kreatywnych”. Nie inaczej będzie w tym roku… ale tym razem na zwycięzców, a dokładnie dwie rodziny, czekać będzie moc atrakcji w Świątecznej Krainie w Deli Parku.

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest okresem magicznym, a jeżeli o magii mowa, to nie może jej zabraknąć w krainie rozświetlonej przestrzennymi iluminacjami świetlnymi i kolorowymi lampkami, gdzie natknąć będzie można się m.in. na szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami, wystawy świąteczne czy zaprzęg z reniferami. W każdy weekend zobaczyć można również pokazy laserowe i pokazy mappingu, zagrodę z żywymi reniferami oraz spotkać św. Mikołaja i jego elfy. Więcej informacji na ten temat oraz na temat pozostałych atrakcji dostępnych przez cały rok na terenie Deli Parku zamieszczono na stronie internetowej sponsora nagrody www.delipark.pl

Wygraną stanowią bilety wstępu dla dwóch rodzin (maksymalnie czteroosobowych 2+2) do Deli Park natura – park kreatywnej zabawy, mieszczącego się przy ul. Poznańskiej 1 w pobliskim Trzebawiu. Aby je zdobyć, wystarczy przesłać do nas zdjęcie pięknie przybranej przez Was tegorocznej choinki.

Fotografie prosimy nadsyłać drogą mailową na adres redakcja@gazeta-lubon.pl do dnia 26 grudnia, z dopiskiem „Świąteczna Kraina” lub poprzez nasz profil na Fb, w treści podając również swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po świętach, a wyniki konkursu opublikujemy na naszym fanpage’u na Fb oraz w papierowym, styczniowym wydaniu „GL”.

Paulina Korytowska

Zrób zdjęcie swojej tegorocznej choince i wygraj wstęp dla całej rodziny do Deli Parku, gdzie czekać będzie na Was moc atrakcji
fot. Zb. Deli Parku

Paulina Korytowska

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *