Strona główna / Aktualności / Wieczór autorski Sergiusza Myszograja

Wieczór autorski Sergiusza Myszograja

W czwartek, 28 kwietnia ukazał się nakładem lubońskiego Ośrodka Kultury długo oczekiwany tomik wierszy od lat związanego z Luboniem poety, fotografa, społecznika, z zawodu kulturoznawcy – Sergiusza Adama Myszograja – „Miodu do ran”. Jest to zbiór 33 prac zredagowanych przez Joannę Nowaczyk oraz prezesa Związku Pisarzy Poznańskich – Jerzego Grupińskiego.

„Czym jest dla mnie poezja? To już nie jest pasja – to po prostu integralna część mnie. Ogromną sprawia mi radość, że mogę się dzielić z czytelnikiem tym, co czuję…” – powiedział podczas kameralnego spotkania Sergiusz Myszograj.

W piątek, 20 maja w lubońskim Ośrodku Kultury odbył się wieczór poezji autora „Miodu do ran”. Oprawą muzyczną wieczór uświetnił akordeonista –Ryszard Troszczyński.

Z kolei w sobotę, 28 maja o godz. 19 w Muzeum-Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera W Puszczykowie, odbędzie się wieczór poetycki – spotkanie z poezją Sergiusza Myszograja „Zdążyć przed świtem”. Obydwa wydarzenia objęliśmy patronatem medialnym (szerzej czytaj w czerwcowym, papierowym wydaniu „GL”).

(red)

Foto. Paweł Wolniewicz

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Piknik Disc Golfa w Luboniu

Piknik z Disc Golfem, odbędzie się  już 21 lipca, w Lasku Majońskim. To idealna okazja, …

Życie w Ośrodku Kultury – czerwiec

Z okazji Dnia Dziecka Ośrodek Kultury jak co roku zaprosił najmłodszych mieszkańców oraz ich rodziny …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *