Ogródki w Starym Browarze w Poznaniu

Berdychowski Volkswagen - Tiguan

Strona główna / Aktualności / Debiut książkowy Sergiusza Adama Myszograja

Debiut książkowy Sergiusza Adama Myszograja

„Tomik Miodu do ran był bardzo oczekiwany, oczekiwany był przez trzydzieści lat, ale ostatni rok czekania był rokiem najdłuższym” – powiedział autor, którego wiersze publikowaliśmy wcześniej w „GL”.

W czwartek, 28 kwietnia ukazał się długo oczekiwany tomik wierszy od lat związanego z Luboniem poety, fotografa, społecznika, z zawodu kulturoznawcy – Sergiusza Adama Myszograja – „Miodu do ran”. Jest to zbiór 33 prac zredagowanych przez Joannę Nowaczyk oraz prezesa Związku Pisarzy Poznańskich – Jerzego Grupińskiego. Tomik został wydany przez Luboński Ośrodek Kultury, pod okiem dyrektor Reginy Górniaczyk. Grafiki do książki wykonała artystka – Marta Wojewoda.

W drugiej połowie maja odbędzie się wieczór poetycki autora „Miodu do ran” w lubońskim Ośrodku Kultury, natomiast w sobotę, 28 maja wieczór poetycki zatytułowany „Zdążyć przed świtem” – o godz. 19 w Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie.

(PAW)

 

Sergiusz Adam Myszograj z Burmistrz Dorotą Franek i Dyrektor Ośrodka Kultury – Reginą Górniaczyk (z lewej) z jeszcze ciepłymi tomikami „Miodu do ran”
fot. Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

Echa Dni Lubonia w obiektywie Mateusza Waneckiego

Foto. Mateusz Wanecki

Finał konkursu Miss Polonia 2023

Znamy już datę i miejsce, gdzie odbędzie się tegoroczny finał konkursu Miss Polonia, którego jedną …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *