Strona główna / Aktualności / Uwaga mieszkańcy ul. Kościuszki!

Uwaga mieszkańcy ul. Kościuszki!

Luboński magistrat informuje.

Drodzy Mieszkańcy ul. Kościuszki od nr 42 do nr 100 uprzejmie informujemy, że:

W piątek, 26 sierpnia 2022 r. w związku z postępami w pracach budowlanych na ul. Kościuszki na odcinku od pawilonów przy ul. Sikorskiego do ul. Poniatowskiego w zabudowie jednorodzinnej nastąpią utrudnienia w odbiorze odpadów wielkogabarytowych.

Pracownicy Spółki Kom-Lub będą się starali odebrać odpady wielkogabarytowe spod posesji. W sytuacji, gdy jednak nie będzie to możliwe i gabaryty nie zostaną odebrane spod Państwa posesji, prosimy o ich dostarczenie do tymczasowych miejsc gromadzenia odpadów.

 

Odbiór bioodpadów z nieruchomości jednorodzinnych od nr 42 do nr 100 w poniedziałek, 29 sierpnia 2022 r. nastąpi spod posesji.

Na początku przyszłego tygodnia w tymczasowym boksie śmietnikowym, zlokalizowanym za sklepem Biedronka zostaną podstawione pojemniki na odpady.

Od września br. mieszkańców zabudowy jednorodzinnej na odcinku od numeru 42 do numeru 100 prosimy o korzystanie z tymczasowych miejsc gromadzenia odpadów, do momentu kiedy prace budowlane umożliwią ponowny odbiór odpadów z Państwa posesji.

Przepraszamy za utrudnienia.

UML

Redakcja GL

Gazeta Lubońska - niezależne pismo i portal mieszkańców Lubonia.

Sprawdź również

Sprzątanie brzegów Warty

X Sprzątanie Brzegów Warty, Odry oraz innych rzek i jezior w Polsce

20 kwietnia (sobota) o godz. 10 na Plaży Miejskiej przy ul. Rzecznej w Luboniu spotykamy …

Życie w Ośrodku Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *