Strona główna / Aktualności / Szafa dla każdej fajnej kobietki

Szafa dla każdej fajnej kobietki

Butik Babska Szafa lubonianki Zofii Woźniak-Plenzler, czyli szafa dla każdej fajnej kobietki funkcjonuje w naszym mieście już od siedmiu lat.

Trochę historii

Przed siedmiu laty pewna fajna babka kochająca dobrą modę, posiadająca wyczucie stylu i ogromną empatię do ludzi postanowiła za namową zaprzyjaźnionej właścicielki salonu Fayem w Luboniu, stworzyć wyjątkowe miejsce, które z każdym rokiem zyskuje coraz większą rzeszę zadowolonych klientek. Babska Szafa i jej właścicielka sprawiają, że panie odwiedzające butik czują się jak w raju zakupowym. Tutaj zawsze mogą liczyć na najlepszej jakości odzież polskich i włoskich producentów, uśmiech właścicielki, fachowe doradztwo i rewelacyjną atmosferę zakupów. Pierwsze trzy lata butik zlokalizowany był przy ul. ks. Stanisława Streicha 33a, jako butik z najnowszymi kolekcjami odzieży, torebek i butów. Od czterech lat mieści się na I piętrze CH Pajo Centrum przy ul. Żabikowskiej 66 i nadal oferuje sportową elegancję dla współczesnych kobiet w każdym wieku. Właścicielka – pani Zosia, przez lata zyskuje coraz szersze grono klientek i stała się osobą, która z sukcesem ubiera wiele lubonianek od stóp do głów.

Czas sukcesów

W br. butik Babska Szafa zdobył wiele szanowanych i prestiżowych w branży tytułów, takich jak: „Butik Roku 2022 Powiatu Poznańskiego” – w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego”, „Diament Branży Beauty 2022” oraz tytuł „Firma godna zaufania 2022”. Ponadto pani Zosia została laureatką plebiscytu „Sprzedawca roku”, organizowanego przez „Głos Wielkopolski”, zdobywając drugie miejsce w powiecie poznańskim.

„Najwspanialsze w tych sukcesach i nagrodach jakie otrzymałam jest to, że zostałam nominowana do nich przez moje klientki! Czuję się wspaniale wiedząc, że doceniacie serce, które wkładam w tworzenie Babskiej Szafy. To dla mnie niesamowita radość, siła i motywacja, by być tu dla was przez kolejne wspaniałe lata!” – powiedziała Zofia Woźniak-Plenzler.

Gratulujemy pani Zofii sukcesów i życzymy kolejnych.

tekst i foto: Paweł Wolniewicz

Pani Zosia (pierwsza od lewej) przez lata zyskuje coraz szersze grono klientek i stała się osobą, która z sukcesem ubiera wiele lubonianek od stóp do głów
fot. Paweł Wolniewicz

Paweł Wolniewicz

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *