Strona główna / Aktualności / NEW DANCE SCHOOL W MAM TALENT!

NEW DANCE SCHOOL W MAM TALENT!

Zespół NDS Modern Jazz składający się z tancerek wybranych przez kadrę NDS został założony w Szkole Tańca i Akrobatyki New Dance School w Luboniu. Powstał z inicjatywy Dominiki Szymkowiak i Katarzyny Pawlickiej, będących założycielkami szkoły. Tancerki do dziś trenują pod ich okiem, a także pod opieką wspaniałych pedagogów tańca, którzy na co dzień uczą w szkole m.in. Marceli Haładudy, Magdaleny Kossakowskiej (byłej solistki Teatru Wielkiego) oraz Kariny Kasprzak-Adamczak (byłej solistki Polskiego Teatru Tańca).

Obecnie nasz zespół może się pochwalić ogromnym sukcesem. Bowiem tancerki z New Dance School zostały zauważone podczas majowego udziału w prestiżowym Konkursie Tańca „Konfrontacje Tańca Współczesnego im. Izabelli Szafrańskiej” odbywającym się w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zajęły pierwsze miejsce i wygrały nagrodę główną, występując w choreografii Marceli Haładudy.

Na tym jednak ich dobra passa się nie zakończyła i grupa została zaproszona na bezpośredni casting do znanego programu rozrywkowego „Mam Talent”. Na scenie  zaprezentowała swój układ taneczny przed jurorami: Małgorzatą Foremniak, Agnieszką Chylińską oraz Janem Klimentem. Występ zachwycił wszystkich swą oryginalnością i zaciekawił jurorów. Już wkrótce, w sobotę 8 października będą go mogli Państwo zobaczyć na antenie telewizji TVN. Trzymajmy kciuki!

Paulina Korytowska

Zespół lubońskiej szkoły NDS, który stanął na scenie programu „Mam Talent”, u dołu trenerki grupy Katarzyna Pawlicka (z lewej) i Dominika Szymkowiak, będące jednocześnie założycielkami szkoły
Zb. NDS

Paulina Korytowska

Sprawdź również

“Okres buntu raczej nie usprawiedliwia wandalizmu”

Niedzielnego wieczoru grupa młodych ludzi postanowiła spędzić czas w okolicach lubońskiej kawiarni Studio 44 w …

Przystanek Europa w Luboniu

1 z 8 Przystanków Europa z okazji XX. – lecia Polski w UE odbędzie się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *